PARTNER PORTALU
  • BGK

Metallica, Springsteen czy Timberlake na otwarciu Stadionu Śląskiego?

  • pt    29 września 2016 - 15:34
Metallica, Springsteen czy Timberlake na otwarciu Stadionu Śląskiego?
Czy Metallica ponownie zagra w Chorzowie? (fot.yutube.pl)

• Metallica, Bruce Springsteen albo Justin Timberlake - któraś z tych trzech gwiazd wystąpi na otwarciu Stadionu Śląskiego w przyszłym roku.
• Trwają intensywne rozmowy w tej sprawie.
Remont na Stadionie Śląskim trwa 2009 roku, we wrześniu 2017 obiekt ma być ponownie otwarty.
Władze wojewódzkie chcą więc otwarcia w wielkim stylu.

Na Śląskim grały już największe światowe gwiazdy jak U2, Metallica czy AC/DC, przeszłoroczne otwarcie ma uświetnić gwiazda podobnej miary.

- Rozmowy są bardzo zaawansowane, gwiazdy tego formatu mają już zaplanowane koncerty, trasy nawet kilka lat do przodu. Ale chcemy też wybrać gwiazdę, która będzie najbardziej pasować do woj. śląskiego i atmosfery na Śląskim - mówi Witold Trólka z Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego dla slask.eska.pl.

Podobno najbardziej zaawansowane są rozmowy z Metalliką, która na Śląskim występowała już kilkukrotnie, a za rok będzie w trasie koncertowej po Europie.

Swoje trasy w Europie na rok 2017 również mają zaplanowane Timberlake i Springsteen. Jest więc oczywiste, że wybór padnie na któregoś z tych wykonawców.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • VMars, 2016-10-02 18:31:30

    Do meret:Timberlake był w Gdańsku w 2014r. i było 42. tys.
  • meret, 2016-09-30 09:27:39

    Timberlake odpada bo w tym kraju nie przyjdzie 50 tys. ludzi żeby go oglądać. Bruce Springsteen w Polsce nie był, ale chyba nie jest tu aż tak popularny jak w Stanach. Metallica.