PARTNER PORTALU
  • BGK

Michał Dworczyk kandydatem PiS na prezydenta Warszawy? Jest odpowiedź

  • aw/PAP    28 lutego 2018 - 10:59
Michał Dworczyk kandydatem PiS na prezydenta Warszawy? Jest odpowiedź
Michał Dworczyk (fot.mon.gov.pl)

Nie padła propozycja, bym został kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta Warszawy - powiedział w środę (28 lutego) szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. Jak dodał, skupia się na pracy w kancelarii premiera.
Dworczyk pytany w radiu Plus o doniesienia medialne, według których miałby zostać kandydatem PiS w wyborach na prezydenta Warszawy, powiedział: "Taka propozycja nie padła".

Czytaj też: Wybory samorządowe: Kto kandydatem PiS na prezydenta Warszawy?

"Jestem skupiony na pracy dla premiera Mateusza Morawieckiego, staramy się zbudować sprawnie działające zaplecze, tak żeby pan premier i rząd mogli efektywnie funkcjonować" - powiedział Dworczyk. Jak dodał, skupia się na pracy w kancelarii premiera.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, który jest wymieniany, jako jeden z potencjalnych kandydatów PiS na stanowisko prezydenta stolicy, powiedział w zeszłym tygodniu, że decyzja o tym, kto będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta Warszawy zapadnie na przełomie kwietnia i maja.

Państwowa Komisja Wyborcza informowała pod koniec stycznia, że tegoroczne wybory samorządowe mogą odbyć się w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.