PARTNER PORTALU
  • BGK

Międzyzdroje frontem do turystów

  • AW    1 września 2011 - 12:44
Międzyzdroje frontem do turystów

Koniec wakacji to najwyższa pora na podsumowanie naszej letniej sondy. Sprawdzamy, która z turystycznych miejscowości, zdaniem naszych czytelników, najlepiej dba o wczasowiczów.
O tym, jakie miejsce wybieramy na letni odpoczynek decydują nie tylko jego walory przyrodnicze, ale także swego rodzaju turystyczna „otoczka” – atmosfera miejsca, baza noclegowa i gastronomiczna, dodatkowe atrakcje, miejsca przyjazne rodzicom z dziećmi i to jak lokalne władze dbają o komfort turystów.

Czytaj też: W czasie deszczu turyści się nudzą?

Co nam bowiem przyjdzie nam z piaszczystej plaży, kiedy tonąć ona będzie w śmieciach i papierosowych petach albo gdy w pobliżu nie ma gdzie zostawić samochodu? Jak cieszyć się ze spaceru deptakiem, gdy przesiadują tam okoliczni menele czy zastawiony jest straganami?

Wszystkie te aspekty brali pod uwagę czytelnicy oceniający tego lata polskie kurorty. Najwięcej pozytywnych głosów (12 proc. wszystkich oddanych) otrzymały Międzyzdroje.  Drugie miejsce w naszej letniej sondzie pod względem dbałości o wczasowiczów zajęła Jurata. Następne w kolejności były: Wisła, Giżycko i Zakopane.

Ale nawet te miejscowości, które znalazły się w czołówce naszej sondy nie mogą spoczywać na laurach. Ponad jedna czwarta uczestników ankiety uznała, że są inne miejscowości niż wymienione kurort, które lepiej dbają o turystów. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.