PARTNER PORTALU
  • BGK

Nudyści wrócą do Łodzi? Wszystko w rękach mieszkańców

  • aw    19 marca 2018 - 13:15
Nudyści wrócą do Łodzi? Wszystko w rękach mieszkańców
Koszty zagospodarowania terenu oraz dostosowania do potrzeb amatorów opalania nago w całości pokryje spółka Aquapark „Fala” (fot:UM Łódź/Sebastian Glapiński)

W latach 80. XX wieku na ówczesnym Kąpielisku „Fala” ogromną popularnością cieszył się specjalny taras dla nudystów. Po latach pomysł powrócił. O tym, czy nudyści wrócą na „Falę” zdecydują łodzianie. Głosy oddawać można do 25 marca br.
– Niegdyś swoją oazę mieli tutaj naturyści. To w pewnym sensie kontynuowanie tradycji. Jeżeli łodzianie zdecydują się zagłosować na tak, to spółka podejmie wyzwanie i przygotuje teren dla nudystów – mówi Andrzej Pirek, prezes zarządu Aquaparku „Fala” i zapowiada, że głos mieszkańców miasta będzie decydujący.

Jak podaje łódzki magistrat, koszty zagospodarowania terenu oraz dostosowania do potrzeb amatorów opalania nago w całości pokryje spółka Aquapark „Fala”.

O tym, jak wyglądać będzie nowa plaża zdecyduje zarząd po ogłoszeniu wyników głosowania. Jeśli łodzianie poprą pomysł plaży dla nudystów, zostanie ona przygotowana przed sezonem letnim i udostępniona wraz z oddaniem do użytku nowej inwestycji – hali basenowej oraz zewnętrznego basenu, w lipcu br.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.