PARTNER PORTALU
  • BGK

Pierwszy w Polsce ranking reputacji miast

  • PAP/JL    2 marca 2016 - 07:16
Pierwszy w Polsce ranking reputacji miast
Wrocław ma najlepszą reputację wśród miast wojewódzkich. Fot. Pixabay.com

Do czołowej piątki miast wojewódzkich z najlepszą reputacją wśród Polaków należą Wrocław, Gdańsk i Poznań. Tuż za nimi są Kraków i Warszawa.
Ranking miast o najwyższej reputacji powstał na podstawie wyników badania zrealizowanego na zlecenie Fundacji na rzecz Reputacji Marki „Premium Brand”.

Jak pisze „Dziennik Gazeta Prawna”, respondenci oceniali poziom zaufania do danego miasta, możliwość polecenia go znajomym, towarzyszącą mu atmosferę medialną, zaangażowanie społeczne oraz warunki pracy w mieście.

Przeprowadzone badanie odpowiada także na pytanie, które miasta najchętniej odwiedzaliśmy i rekomendowaliśmy znajomym w ostatnim roku. Wyniki pokazały, że najczęściej odwiedzanym miastem w ostatnim roku były Warszawa, Kraków oraz Wrocław.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • teczkowy, 2016-03-02 12:49:46

    A co ? Gdańsk już się nie liczy, kiedy wyemigrował Tusk do Brukseli na stałe a Wałęsa pali w kominku swoje teczki ??? Oj nieładnie Panowie POkrętacze, nieładnie, tak potraktować swoich guru...
  • glaertes, 2016-03-02 09:57:53

    Hehehehe! Wrocławek czyli Nowa Jerozolima nadzorowana przez Prezia z Remiszowa! Haahahahaha a to Żydzi mają ubaw po pachy!