PARTNER PORTALU
  • BGK

Podwórko Talentów NIVEA: Oto zwycięzcy konkursu

  • aw    3 sierpnia 2017 - 11:07
Podwórko Talentów NIVEA: Oto zwycięzcy konkursu
Wyposażone w specjalnie zaprojektowane sprzęty, pozwolą odkrywać i rozwijać drzemiące w dzieciach talenty (fot.podworko.nivea.pl)

Sierpc, Zamość, Lubsza, Brzeziny, Mińsk Mazowiecki, Włocławek - to tylko niektóre gminy, w których powstaną nowoczesne place zabaw. Poznajcie zwycięzców konkursu Podwórko Talentów NIVEA.
Jak podają organizatorzy konkursu, do projektu zgłosiło swoje prace ponad 500 gmin, szkół podstawowych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Spośród nich jury konkursu wybrało 200 zgłoszeń, które trafiły do drugiego etapu konkursu. Ostateczną decyzję o tym kto wygra podjęli internauci, którzy od 10 czerwca do 31 lipca głosowali na wybrane prezentacje i filmy poprzez stronę www oraz aplikację mobilną.

W 20 zwycięskich lokalizacjach, które zdobyły najwięcej głosów, powstaną nowoczesne place zabaw, które będą rozwijały dziecięce talenty w trzech obszarach – artystycznym, naukowym i sportowym.

W tym roku zwycięzcami konkursu Podwórko Talentów NIVEA zostały:

1. Gmina Szczytniki - Zespół Szkół w Iwanowicach Szkoła Podstawowa im Ks. Augustyna Kordeckiego w Iwanowicach ze Szkołą Filialną w Sobiesękach Drugich.

2. Gmina Ostrów Lubelski.

3. Gmina Brzeziny.

4. Gmina Miasto Sierpc.

5. Święta Katarzyna - Urząd Miejski w Siechnicach.

6. Miasto Zamość, organ prowadzący Zespół Szkół nr 2 w Zamościu.

7. Zespół Szkół Specjalnych, Słupia pod Kępnem.

8. Zespół Szkół Publicznych, Skołyszyn.

9. Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy.

10. Gmina Kępno, organ prowadzący Szkołę Podstawową w Olszowej.

11. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Brzechwy w Myszkowie.

12. Szkoła Podstawowa w Kopienicy.

13. Zespół Szkół w Uwielinach.

14. Gmina Liw, Wyszków.

15. Urząd Miejski w Siechnicach, Radwanice.

16. Gmina Szumowo.

17. Gmina Krzyżanowice organ prowadzący Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach.

18. Miasto Mińsk Mazowiecki.

19. Gmina Wojkowice.

20. Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku.

Wszystkie filmy i prezentacje konkursowe na stronie www.podworko.nivea.pl były chętnie oglądane, a także udostępniane za pomocą social mediów. Ogromna mobilizacja lokalnych społeczności m.in. szkolnych, wspólnotowych czy gminnych spowodowała, że w tegorocznej edycji konkursu oddano łącznie 1 563 822 głosów.

- Skala mobilizacji i uczestnictwa w projekcie Podwórko Talentów NIVEA, pokazuje jak bardzo nam, dorosłym zależy na rozwoju dzieci i wspieraniu ich w drodze do odkrywania niezwykłych umiejętności. To bardzo budujące, że tak wiele osób poświęciło swój czas i siły by zawalczyć o miejsce zabaw dla dzieci w ich miejscowości, jednocześnie wzmacniając lokalne relacje i poczucie przynależności do danej społeczności. Mam nadzieję, że Podwórka Talentów będą dobrze służyć dzieciom – mówi piosenkarka Natalia Kukulska, która w tym roku dołączyła do Mateusza Kusznierewicza jako ambasador projektu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.