PARTNER PORTALU
 • BGK

Poznaliśmy liderów samorządu

 • Przegląd prasy/Rzeczpospolita    9 września 2011 - 11:24
Poznaliśmy liderów samorządu

Wiemy już kto znalazł się w gronie zorganizowanego przez ,,Rzeczpospolitą'' konkursu ,,Lider samorządu''.
Wyróżnieni to prezydenci Poznania - Ryszard Grobelny i Gdyni - Wojciech Szczurek  oraz burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego - Jacek Lipiński i wójt Morawicy - Marian Buras. 

Jak informuje ,,Rzeczpospolita'' najleszych wybrała niezależna kapituła, która w ocenia pod uwagę brała jakość gospodarowania budżet emefekty inwestycji, starania o jakość edukacji, dbałość o estetykę przestrzeni publicznej i współpracę z lokalną społecznością.

Najepszym samorządowcom nagrody wręczono podczas Forum Regionów w Muszynie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (3)

 • A+, 2011-09-10 07:33:58

  Kazik, napisz do nie-zaleznej kapituły. Może cofną. Ale byłyba jaja. Pozdrawiam
 • głupi kazik, 2011-09-09 22:52:22

  Brawo ! Niezależna kapituła wyróżniła prezydenta Szczurka! Za co ? Za zniszczenie firmy ? Ach ,prawda - ten artykuł ukazal się tylko w "NIE" .Poryzieni przez Szczurka. Jakaś tam firma dobita nie przez urzędy skarbowe a przez ,delikatnie mówiąc, przewlekłość postępowania najwyższych urzędni...ków pana Szczurka z nim na czele. Może się mylę. Może należy wyróżniać za zniszczenie firm, za stwarzanie miejsc pracy. Fajnie tam napiisano " spieprzać dziady" z mniejszych miast.Brawo kapituła ! Co tam rodziny, co tam ludzie bez pracy .Jak ktoś jest monopolistą - wyróżniać bez zastanowienia .....  rozwiń
 • omeg, 2011-09-09 15:32:40

  Wyroznianie najlepszych samorzadowcow jest nieporozumieniem. Oni po prostu maja obowiazek pracowac najlepiej. Wszyscy. Ze spolecznego punktu widzenia bardziej potrzebny jest ranking samorzadowcow pracujacych najgorzej, liderow nieudolnosci, nierobstwa, arogancji i szemranych interesow.