PARTNER PORTALU
  • BGK

Property Forum Wrocław: Wrocław na celowniku inwestorów

  • PropertyNews.pl    22 listopada 2016 - 15:40
Property Forum Wrocław: Wrocław na celowniku inwestorów
Wrocław to dobre miejsce na inwestycję (fot.wroclaw.pl)

Biznes polubił Wrocław – ceni go za otwartość na inwestycje, sprawne procesy inwestycyjne czy jakość życia. - O Wrocławiu mówi się w całej Europie - twierdził Wiesław Likus podczas sesji inauguracyjnej Property Forum 2016.
Kapitał ludzki, dobry klimat dla biznesu, jakość życia oraz lokalizacja - to podstawowe atuty Wrocławia, które sprawiają, że miasto znajduje się na celowniku większości nowych inwestorów wchodzących do Polski. 

- Wrocław to dobre miejsce na inwestycję – pod względem aktywności hotelowej, podejścia do inwestorów - mówi Wiesław Likus, Holding Liwa. - Pod koniec grudnia kupiliśmy nieruchomość, a na początku stycznia odbyło się spotkanie dotyczące szczegółów inwestycji. To miasto sprzyjające biznesowi.

Zdaniem Wiesław Likusa, dziś miasto wyrasta na jednego z gospodarczych liderów tej części Europy.

- Wrocław jest miejscem nie tylko przyjaznym dla mieszkańców ale i dla ludzi którzy tu przyjeżdżają. O Wrocławiu mówi się w całej Europie - mówi Wiesław Likus. - Dynamika rozwoju jest ogromna i doceniana przez obywateli innych krajów europejskich. Cudzoziemcy są zaskoczeni jakością życia, poziomem wydarzeń kulturalnych i artystycznych oraz otoczenia biznesowego.

W porównaniu z innymi miastami regionalnymi, Wrocław jest dużym rynkiem i znaczącym punktem na mapie Polski.

- Zainteresowanie kreowane jest przez inwestorów, którzy już działają we Wrocławiu – to bardzo dobra tendencja – mówi Katarzyna Krokosińska, Dyrektor Wrocławskiego Oddziału, JLL. - Bardzo widoczny jest polski biznes, lokalne firmy, które mocno rozwinęły się w ostatnich latach i wiele z nich działa obecnie na skalę globalną.

Więcej o Property Forum 2016

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.