PARTNER PORTALU
 • BGK

Publiczny różaniec odbył się w Słupsku. "Prezydent promuje grzech"

 • MN    5 grudnia 2017 - 20:27
Publiczny różaniec odbył się w Słupsku. "Prezydent promuje grzech"
Robert Biedroń zajął fotel prezydenta Słupska po wyborach samorządowych w 2014 r. (fot. YouTube)

Krucjata Młodych zorganizowała publiczny różaniec pod ratuszem w Słupsku. Uczestnicy modlili się w intencji odnowy moralnej tego miasta. Prezydent Słupska pozdrowił uczestników na Facebooku.
Uczestnicy różańca przed słupskim ratuszem, który zorganizowano w poniedziałek, 4 grudnia, przekonywali, że miasto wymaga moralnej odnowy, ponieważ mieszkańcy na swojego prezydenta wybrali homoseksualistę. Wyrazili też nadzieję, że Robert Biedroń ulegnie duchowej przemianie.

Wydarzenie zorganizowane przez Krucjatę Młodych zgromadziło przed ratuszem kilkudziesięciu uczestników. Na transparentach można było przeczytać hasło "Różaniec wynagradzający Bogu za sodomię".

– Pan Bóg potrzebuje społeczeństwa i narodu a grzechy publiczne wymagają publicznego zadośćuczynienia. Osoba, która jest publicznie zadeklarowanym homoseksualistą, promuje publicznie ten grzech – wyjaśnił jeden z organizatorów różańca, cytowany przez serwis PCh24.pl.

Czytaj też: Robert Biedroń w rozjazdach. Spędził 206 dni poza Słupskiem

Robert Biedroń podziękował za modlitwę, ale nie zadeklarował, żeby wydarzenie miało doprowadzić do jego duchowej przemiany.

– Odnowiony mogę przystąpić do dalszej pracy. Dziękuję za modlitwę, ale i bez niej radzę sobie chyba całkiem nieźle – skomentował prezydent Słupska na Facebooku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (3)

 • Grzegorz, 2017-12-06 10:36:12

  Do kolejarz_25: W czym inkwizycja jest gorsza od krucjaty?
 • danderek, 2017-12-06 10:18:29

  Panie Prezydencie, chapeau bas.
 • kolejarz_25, 2017-12-06 07:47:52

  Zaczyna się od krucjaty. Następna będzie święta inkwizycja. Biedroń trzymaj się!