Publiczny różaniec odbył się w Słupsku. "Prezydent promuje grzech"

Krucjata Młodych zorganizowała publiczny różaniec pod ratuszem w Słupsku. Uczestnicy modlili się w intencji odnowy moralnej tego miasta. Prezydent Słupska pozdrowił uczestników na Facebooku.
Publiczny różaniec odbył się w Słupsku. "Prezydent promuje grzech"
Robert Biedroń zajął fotel prezydenta Słupska po wyborach samorządowych w 2014 r. (fot. YouTube)

Uczestnicy różańca przed słupskim ratuszem, który zorganizowano w poniedziałek, 4 grudnia, przekonywali, że miasto wymaga moralnej odnowy, ponieważ mieszkańcy na swojego prezydenta wybrali homoseksualistę. Wyrazili też nadzieję, że Robert Biedroń ulegnie duchowej przemianie.

Wydarzenie zorganizowane przez Krucjatę Młodych zgromadziło przed ratuszem kilkudziesięciu uczestników. Na transparentach można było przeczytać hasło "Różaniec wynagradzający Bogu za sodomię".

– Pan Bóg potrzebuje społeczeństwa i narodu a grzechy publiczne wymagają publicznego zadośćuczynienia. Osoba, która jest publicznie zadeklarowanym homoseksualistą, promuje publicznie ten grzech – wyjaśnił jeden z organizatorów różańca, cytowany przez serwis PCh24.pl.

Czytaj też: Robert Biedroń w rozjazdach. Spędził 206 dni poza Słupskiem

Robert Biedroń podziękował za modlitwę, ale nie zadeklarował, żeby wydarzenie miało doprowadzić do jego duchowej przemiany.

– Odnowiony mogę przystąpić do dalszej pracy. Dziękuję za modlitwę, ale i bez niej radzę sobie chyba całkiem nieźle – skomentował prezydent Słupska na Facebooku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Do kolejarz_25: W czym inkwizycja jest gorsza od krucjaty?

Grzegorz, 2017-12-06 10:36:12 odpowiedz

Panie Prezydencie, chapeau bas.

danderek, 2017-12-06 10:18:29 odpowiedz

Zaczyna się od krucjaty. Następna będzie święta inkwizycja. Biedroń trzymaj się!

kolejarz_25, 2017-12-06 07:47:52 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE