PARTNER PORTALU
  • BGK

Rekordowe zainteresowanie III Wschodnim Kongresem Gospodarczym w Białymstoku

  • Wnp.pl    22 września 2016 - 07:40
Rekordowe zainteresowanie III Wschodnim Kongresem Gospodarczym w Białymstoku
Chęć udziału w III Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku zadeklarowało ponad 1300 osób.(fot. PTWP)

Ponad 1300 zarejestrowanych uczestników części konferencyjnej i nawet pół tysiąca uczniów szkół ponadgimnazjalnych w programie "EEC - Liderzy Przyszłości" w Białymstoku - III edycja Wschodniego Kongresu Gospodarczego może być rekordową pod względem frekwencji. Dwudniowa debata o wyzwaniach gospodarczych Polski Wschodniej już 22-23 września w stolicy województwa podlaskiego.
- Widocznie rosnące zainteresowanie przedsiębiorców, dla których po raz trzeci organizujemy największą konferencję biznesową poświęconą perspektywom rozwojowym Polski Wschodniej, utwierdza nas w przekonaniu o potrzebie merytorycznej, corocznej debaty - mówi Wojciech Kuśpik, inicjator i organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, prezes Grupy PTWP.

Chęć udziału w III Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku zadeklarowało ponad 1300 przedsiębiorców, inwestorów, finansistów, samorządowców, ekspertów, naukowców i polityków, gości z kraju i zagranicy.

Podczas dwóch dni, 22-23 września br., w trakcie III Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, odbędzie się blisko 30 debat i sesji dyskusyjnych z udziałem top menedżerów, ekspertów, polityków, liderów życia gospodarczego oraz przedsiębiorców z Polski, Białorusi, Litwy, Ukrainy i innych krajów Europy. Obecność na kongresie potwierdziło około 130 prelegentów.

III Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku otworzą: Jerzy Leszczyński, marszałek województwa podlaskiego, Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku, Witold Karczewski, prezes Izby Handlowo-Przemysłowej w Białymstoku, wiceprezes Contractus oraz Bohdan Paszkowski, wojewoda podlaski.

Wzorem poprzednich edycji, podczas Kongresu w Białymstoku swój finał znajdą dwa konkursy: Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej - wyróżniający projekty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej - oraz TOP Pracodawcy Polski Wschodniej - honorujący firmy, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.