PARTNER PORTALU
 • BGK

Robert Biedroń promuje Wirtualną Polskę

 • pt    28 grudnia 2016 - 16:05
Robert Biedroń promuje Wirtualną Polskę
Robert Biedroń udziela ślubu (fot.youtube.pl)

Robert Biedroń, prezydent Słupska pojawia się w kampanii wizerunkowej Wirtualnej Polski, która ruszyła pod hasłem "Wiele nas łączy w Polsce. Wirtualnej Polsce. Teraz także w telewizji".
W nowej kampanii Grupa WP podkreśla, że poza portalem ma również telewizję internetową, której największą gwiazdą jest Maciej Orłoś. Wśród nowych prowadzących są także inni byli dziennikarze TVP: Kamila Biedrzycka-Osica, Małgorzata Serafin i Igor Sokołowski. Sokołowski

W spocie pokazane są m.in. Światowe Dni Młodzieży oraz Czarny Protest. Padające słowa „ My, Polacy słyniemy z gościnności” obrazuje widok roztańczonych zakonnic witających pielgrzymów na Światowych Dniach Młodzieży, gdy słyszymy że „My Polacy jesteśmy otwarci” widzimy Robert Biedronia, który w urzędniczym stroju udziela ślubu.

Warto przypomnieć, że w ub. roku śluby udzielane przez Biedronia stały się w Słupsku prawdziwym hitem - sam Biedroń żartem nazwał Słupsk „polskim Las Vegas”.

Kampania Grupy WP prowadzona jest bardzo szeroko, filmik można zobaczyć w telewizji (TVN, TVP 1, TVP 2 i ponad 30 stacji tematycznych), radiu (m.in. Radio Zet, RMF FM, Radio Eska), tygodnikach i miesięcznikach, kinach i internecie.

Wirtualna Polska jako jedyny z trzech najpopularniejszych ogólnoinformacyjnych portali internetowych ma w większości polski kapitał. Na początku, po fuzji z Grupą o2, wiodącym inwestorem był fundusz Innova Capital, ale od jesieni 2015 roku 50,48 proc. głosów ma trójka założycieli grupy o2 - Michał Brański, Jacek Świderski i Krzysztof Sierota.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (4)

 • fsda, 2016-12-29 09:14:34

  Do myślenie trzeba wspierać: nie jestem pewien robaczku. Informacja nie ma charakteru reklamy. Jest zwykłym newsem, jakich pełno w sieci.
 • myślenie trzeba wspierać, 2016-12-29 08:54:31

  Do fsda: po nitce do kłębka - czy to oznacza, że na odwrót jest tak samo... to nie przypadek, że Portal bierze udział w reklamie?
 • fsda, 2016-12-29 07:49:07

  Do ...: A słyszałeś kiedyś o tym, żeby samorządowiec brał udział w reklamie największego polskiego wydawcy? Uważasz, że to wiadomość nie warta uwagi? Myślenie nie boli