PARTNER PORTALU
  • BGK

Śląskie: Odmieniona kancelaria urzędu marszałkowskiego robi wrażenie. Zobaczcie

  • aw    9 sierpnia 2017 - 10:40

Stonowana kolorystyka, nowoczesne oświetlenie i ciekawy detal - tak prezentuje się nowa kancelaria ogólna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.





Projektanci zaproponowali wnętrza z wyposażeniem w stonowanej kolorystyce, gdzie główne role grają: posadzka w formie różnokolorowych paneli, grafiki ścienne w kolorach województwa śląskiego oraz nowoczesne oświetlenie liniowe obniżające wizualnie bardzo wysokie pomieszczenia Urzędu.

- Projekt wnętrz biurowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego bazował na narzuconym układzie funkcjonalnym. Naszym zadaniem było jego uszczegółowienie, praca z oświetleniem, posadzkami oraz identyfikacją kancelarii - wspominają architekci z pracowni Kolektyw Musk, którzy przygotowali projekt nowych wnętrz urzędu.

Na ścianie głównego pomieszczenia rozciąga się mapa województwa z opisami interesujących miejsc i faktów związanych z regionem. Na pozostałych ścianach wyremontowanych pomieszczeń znajdują się grafiki, a całość uzupełnia posadzka z paneli w kilku uzupełniających się odcieniach. W kancelarii wymieniono również stare, często leciwe i zniszczone meble.

Powstał także podręcznik projektowy wnętrz, który stanie się inspiracją w przypadku remontu kolejnych pomieszczeń. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!




REKLAMA




×
KOMENTARZE (1)

  • tarnogórzanin, 2017-08-10 16:01:56

    "Na ścianie głównego pomieszczenia rozciąga się mapa województwa z opisami interesujących miejsc i faktów związanych z regionem" Pytam, dlaczego Urząd Marszałkowski nie chwali się wpisanymi niedawno na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Tarnowskimi Górami, warto podkreślić jako pierwsze m...iasto woj. śląskiego!!! Kopalnie ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi w Tarnowskich Górach jak mało kto zasługują na wzmiankę na ścianie kancelarii UM. Panie Marszałku, czas naprawić to niedopatrzenie!!!!!!  rozwiń