PARTNER PORTALU
  • BGK

Teraz Polska, samorządy: Termin został przedłużony do 3 lutego

  • bad    18 stycznia 2017 - 16:50
Teraz Polska, samorządy: Termin został przedłużony do 3 lutego
Tak wyglądała gala rozdania nagród w 2015 roku. Fot. mat. prasowe

Termin nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu „Teraz Polska” został przedłużony do 3 lutego. XXVII edycja konkursu odbywa się w trzech kategoriach: dla produktów i usług, samorządów oraz innowacji.
Od 2006 roku Fundacja organizuje konkurs "Teraz Polska" również dla gmin. W 2016 roku samorządowymi laureatami konkursu zostały Zabrze, Ożarowice i Międzyzdroje. W 2015 roku - Świdnica oraz Mielec.

Laureaci konkursu otrzymują prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska”, które jest niezawodnym narzędziem budowania  prestiżu wśród klientów i  partnerów biznesowych. Znak „Teraz Polska” przyznawany jest przez grono ekspertów polskim produktom i usługom najwyższej jakości.

Czytaj też: Łódź chce być Miastem Filmu UNESCO

Godło „Teraz Polska” należy do grona najbardziej rozpoznawalnych przez konsumentów wyróżnień. Badania wskazują, że ponad 70 proc. ankietowanych kojarzy znak „Teraz Polska” z wysoką jakością produktów i usług, a 81 proc. klientów, którzy spotkali się z nim na oferowanych produktach, zdecydowało się na ich zakup. Wysoki prestiż Godła „Teraz Polska” umacniają: przejrzyste procedury konkursowe, kompetencja i niezależność ekspertów, a także obiektywizm członków Kapituły Konkursu działającej pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera.

- Zachęcam firmy, samorządy i jednostki badawcze do wzięcia udziału w konkursie. Najbliższe dni to ostania szansa, by zgłosić się do  tegorocznej edycji. A zrobić mogą  to wszystkie firmy, niezależnie od wielkości i regionu, w którym działają. O zwycięstwie decyduje jeden czynnik: najwyższa jakość – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. – Od 26 lat budujemy markę najwyższej polskiej jakości. Godło „Teraz Polska” jest kojarzone przez konsumentów z lokalnymi produktami, które wyróżniają się na tle konkurencji, także zagranicznej  – dodaje.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” od ponad 25 lat promuje polską przedsiębiorczość, innowacyjne metody produkcji i zarządzania oraz wspiera firmy w budowaniu i umacnianiu ich marek. Poprzez liczne inicjatywy edukuje konsumentów, biorąc udział w kształtowaniu patriotycznych postaw zakupowych. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.