PARTNER PORTALU
  • BGK

Top Inwestycje Komunalne 2016: Ostatni dzwonek na zgłoszenia

  • Portalsamorzadowy.pl    14 marca 2016 - 09:42
Top Inwestycje Komunalne 2016: Ostatni dzwonek na zgłoszenia
Budowa Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku została nagrodzona w ubiegłorocznym konkursie Top Inwestycje Komunalne

To ostatni moment na zgłoszenia projektów, które zasługują na miano najlepszych inwestycji komunalnych w Polsce. Na kandydatów do nagrody w V edycji konkursu Top Inwestycje Komunalne czekamy do 15 marca.
Konkurs to inicjatywa Portalsamorządowy.pl oraz Grupy PTWP, organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) w Katowicach. Ma on za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Chcemy wskazać najlepsze praktyki inwestycyjne oraz docenić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

Jak należy się zgłosić do konkursu?

Zgłoszenia inwestycji komunalnych, kwalifikujących się do konkursu, można przesyłać do 15 marca 2016 r. na adres mailowy: topinwestycje@portalsamorzadowy.pl (w tytule maila proszę podać nazwę i miejsce inwestycji) lub listownie na adres redakcji:

Grupa PTWP SA, Portalsamorządowy.pl,
ul. Piotra Ściegiennego 3,
40-114 Katowice
z dopiskiem „Konkurs, Samorządy 2015".

Jeśli zgłoszenie zostanie przesłane pocztą, liczy się data stempla pocztowego.

Regulamin i szczegóły konkursu można znaleźć tu

Statuetki Top Inwestycji Komunalnych zostaną wręczone podczas uroczystej gali w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego 18-20 maja 2016.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.