PARTNER PORTALU
  • BGK

Top Inwestycje Polski Wschodniej 2016: Kto faworytem na półmetku głosowania?

  • Portal Samorządowy    26 sierpnia 2016 - 12:01
Top Inwestycje Polski Wschodniej 2016: Kto faworytem na półmetku głosowania?
W 2015 roku w głosowaniu internetowym największą liczbę głosów zdobyła E-mapa powiatu olsztyńskiego (fot.ptwp)

• Trwa głosowanie w plebiscycie PortalSamorządowy.pl i spółki PTWP, w którym wybierane są najlepsze inwestycje roku w Polsce Wschodniej.
• Do 12 września każdy może oddać jeden głos za lub przeciw każdej z 20 nominowanych inwestycji.
• Już teraz można się spodziewać zawziętej realizacji i walki o każdy głos.
Najlepiej oceniona inwestycja otrzyma specjalną nagrodę od czytelników PortaluSamorzadowego.pl podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się 22 i 23 września w Białymstoku.

Tam też poznamy tegorocznych laureatów, czyli 10 inwestycji, które zyskają uznanie Rady Konsultacyjnej złożonej z fachowców z branży inwestycyjnej i samorządowców.

Głosowanie odbywa się w osobnym specjalnym serwisie

Na półmetku głosowania internautów nie widać zdecydowanego lidera, kilka projektów ma zbliżoną liczbę głosów. To oznacza, że czeka nas zawzięta rywalizacja i każdy głos może okazać się ważny.

Przebudowa stadionu lekkoatletycznego w Suwałkach, renowacja pałacu „Oranżerii” w Lidzbarku Warmińskim, instalacja stablizacji osadów pościekowych w Hajnówce, rewitalizacja Zamku Królewskiego w Chęcinach czy rozbudowa Ogrodu Zoologicznego w Zamościu są na czele, ale pozostałe propozycje nie tracą wiele do najlepszych. Tu wszystko może się jeszcze zdarzyć.

Do 12 września wiele więc może się jeszcze zmienić.

Zobacz Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej w roku 2015

To już trzecia edycja  konkursu, który ma za zadanie wyłonienie tych inwestycji komunalnych, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej w ostatnim roku.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2016 dotyczy inwestycji oddanych do użytku w ostatnim roku, zrealizowanych przez samorządy, spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawuje samorząd.

 

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.