PARTNER PORTALU
  • BGK

Turniej Strzelecki Samorządowców już wkrótce. Broń i amunicję zapewnia organizator

  • MN    7 grudnia 2016 - 11:06
Turniej Strzelecki Samorządowców już wkrótce. Broń i amunicję zapewnia organizator
W zawodach mogą wziąć udział działacze, radni i pracownicy JST. (fot. pixabay)

• Jeśli masz wprawne oko i zawsze trafiasz do celu, weź udział w Zawodach Strzeleckich Samorządowców z broni palnej kulowej - zachęca Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.
• Rywalizacja odbędzie się 17 grudnia na strzelnicy sportowej AZS Politechniki Świętokrzyskiej.
Jak tłumaczy urząd marszałkowski, Turniej Strzelecki Samorządowców z broni palnej kulowej ma na celu popularyzację sportu strzeleckiego wśród działaczy, radnych i pracowników jednostek samorządu terytorialnego, sprawdzenie umiejętności strzeleckich, wyłonienie najlepszej drużyny i zawodników w zawodach.

W rywalizacji strzeleckiej mogą wziąć udział działacze, radni i pracownicy jednostek samorządu terytorialnego. 

W zawodach zmierzą się trzyosobowe zespoły reprezentujące poszczególne samorządy, uczestnicząc w konkurencji: strzelania z karabinu sportowego, oddając 15 strzałów w pozycji leżącej, w 15 minut. Podczas rywalizacji obowiązywały będą dwie klasyfikacje: drużynowa, w której najlepsi za zajęcie miejsca od 1. do 3., uhonorowani zostaną pucharami i indywidualna: z nagrodami za zajęcie miejsc od 1. do 6.. Broń i amunicję zapewnia organizator.

Zgłoszenia zespołów wraz z imienną listą zawodników należy dokonać do 9 grudnia na adres: ukskostomloty@wp.pl. Zawody rozpoczną się 17 grudnia na Strzelnicy Sportowej AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.

Organizatorami zawodów są: Zdzisław Wrzałka, wójt gminy Miedziana Góra oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy ,,Kaliber Kostomłoty".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • gleartes, 2016-12-08 11:51:12

    Aj waj, to chociaż część goi się obroni, a reszta? Co z resztą? Do piachu?
  • obs1248, 2016-12-07 14:57:17

    Brawo.Brawo.Brawo. Fajny,czysty sport a nie kopanie po kostkach, Mam 68lat i od 8-śmiu miesięcy realizuję(środek stawki) marzenia razem z wnukami(którzy skończyli ze strzelankami komputerowymi(jajek już nie gotują).