PARTNER PORTALU
 • BGK

Warszawiacy doceniają Hannę Gronkiewicz-Waltz

 • JL    7 września 2016 - 08:14
Warszawiacy doceniają Hannę Gronkiewicz-Waltz
60 proc. mieszkańców Warszawy uważa, że Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dobrym prezydentem stolicy. Fot. Facebook

60 proc. mieszkańców Warszawy docenia fakt sprawnego zarządzania miastem przez Hannę Gronkiewicz-Waltz. Wskazują na to wyniki badania zrealizowanego na początku września.
60 proc. mieszkańców Warszawy w wieku 15 lat i więcej uważa, że Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dobrym gospodarzem i sprawnie zarządza miastem. 28 proc. jest przeciwnego zdania. 12 proc. nie ma zdania w tej kwestii.

Więcej niż połowa warszawiaków (55 proc.) uznała, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie powinna podać się do dymisji. Za dymisją opowiedziało się 30 proc. badanych. 15 proc. nie miało opinii w tej sprawie.

93 proc. mieszkańców stolicy słyszało o problemach związanych z reprywatyzacją w Warszawie, przy czym blisko 30 proc. deklaruje, że specjalnie śledzi wiadomości na ten temat. 40 proc. trochę się tym interesuje, a 23 proc. w bardzo małym stopniu.

Czytaj też: Reprywatyzacja w Warszawie

Badanie wykonano na reprezentatywnej próbie mieszkańców Warszawy w wieku 15 lat i więcej w dniach 2-5 września 2016 r. Liczebność próby wyniosła n=802. Wykonawcą badania była agencja badawcza Danae.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (3)

 • żydekodpradziada, 2016-09-09 15:30:53

  OJ HGW ,HGW czego ty sie boisz ,sprzedaj całą warszawe ,już ci mowiłem że POLISH to idioci pełną gębą ,łykna wszystko łącznie z gównem ,takie są to pacany ,nie to co my RASA PANÓW ŻYDOWSKICH ,my są tu inteligecjaa ,a oni bezmózgim stadem bydłaa
 • w.potega@neostrada.pl, 2016-09-07 10:52:07

  Stało się dużo złego, ale jeden człowiek, nawet prezydent Warszawy nagromadzonego zła z dnia na dzień nie zmieni. Potrzebujemy głębokich zmian systemowych, takich dzięki którym wszystko się stopniowo będziemy ulepszać, także pracę warszawskich szkół i warszawskich uczelni. Wszystkie międzyludzkie re...lacje trzeba tak zmieniać, aby typowy mieszkaniec Warszawy (także uczeń i student) czuł się odpowiedzialny za rozwój swojego miasta, choć za lepsze funkcjonowanie jednego szczegółu, na przykład we własnym bloku mieszkalnym. Te szczegóły mają systemowe powiązania. Miejmy nadzieję, że obecna Pani Prezydent systemowe zmiany przed odejściem nasili.  rozwiń
 • HGW, 2016-09-07 09:01:50

  Warszawiacy doceniają Hannę Gronkiewicz-Waltz, a Hanna Gronkiewicz-Waltz, docenia Warszawiaków. Czyli, Warszawiacy, nic się nie stało.....