PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawski sylwester w nowym miejscu

  • JS    24 listopada 2017 - 21:05
Warszawski sylwester w nowym miejscu
Informacje o przygotowywanym koncercie, gwiazdach, atrakcjach, pokazie ogni sztucznych, ale także o zmianach w komunikacji i ruchu drogowym oraz parkowaniu zostaną podane wkrótce. (fot. pixabay.com)

Warszawski sylwester tradycyjnie odbywa się w różnych przestrzeniach miasta, a biorą w nim udział dziesiątki tysięcy warszawiaków i turystów. Rok 2018 zostanie powitany na placu Bankowym.
O nowej lokalizacji przede wszystkim są powiadamiani mieszkańcy: "W związku z tym, że jesteście Państwo sąsiadami tego wydarzenia, pragniemy poinformować Was o nim w pierwszej kolejności. Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania związane z montażem sceny, próbami oraz samą zabawą witającą nowy 2018 rok, mogą wiązać się z pewnymi niedogodnościami. Z góry za nie przepraszamy i będziemy dokładać wszelkim starań, aby były jak najmniej dotkliwe" – napisano w liście z Urzędu Miasta.

Warszawski sylwester był organizowany w różnych miejscach miasta: na placach Zamkowym, Piłsudskiego, Konstytucji, Defilad oraz na błoniach Stadionu Narodowego. W tym roku Warszawa i telewizja TVN zaprasza na plac Bankowy.

Informacje o przygotowywanym koncercie, gwiazdach, atrakcjach, pokazie ogni sztucznych, ale także o zmianach w komunikacji i ruchu drogowym oraz parkowaniu zostaną podane wkrótce.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.