PARTNER PORTALU
  • BGK

Wigry: Posiedzenie klubu PiS z Anną Marią Anders

  • PAP/AT    12 lutego 2016 - 12:24
Wigry: Posiedzenie klubu PiS z Anną Marią Anders
Posiedzenie ma miejsce w pokamedulskim klasztorze w Wigrach (fot.twitter.com/Anna_M_Anders)

• W Wigrach odbywa się wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS.
• Bierze w nim udział m.in. Anna Maria Anders - kandydatka PiS na senatora.
• W trakcie rozmów mają być poruszone "tematy ważne dla ziemi suwalskiej".
Posiedzenie ma miejsce w pokamedulskim klasztorze w Wigrach. Rzecznik klubu PiS Beata Mazurek powiedziała przed posiedzeniem, że wśród planowanych do omówienia spraw mają być "tematy ważne dla ziemi suwalskiej".

Jak powiedziała, będzie mowa np. o polityce historycznej i kwestiach bezpieczeństwa. Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki ma przedstawić swój program dotyczący polityki gospodarczej rządu.

O szczegółach nie mówiła; zastrzegła, iż będzie można o nich mówić po przyjęciu przez klub stosownych uchwał. "Jesteśmy tu też po to, by wesprzeć w kampanii naszą kandydatkę do Senatu" - dodała. Po posiedzeniu planowana jest konferencja prasowa Mateusza Morawieckiego i Anny Marii Anders.

Potem, wczesnym popołudniem, część posłów i senatorów PiS uczestniczących w posiedzeniu, wraz z niektórymi ministrami i wiceministrami rządu premier Beaty Szydło, weźmie udział w spotkaniach z mieszkańcami Suwałk, Augustowa, Sejn i Gib.

Za dwa tygodnie podobne wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS planowane jest w Łomży, która także znajduje się w senackim okręgu wyborczym nr 59, gdzie 6 marca odbędą się wybory.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.