PARTNER PORTALU
  • BGK

Wisła, Puchar Świata w skokach narciarskich, Śląskie się promuje

  • pt    3 marca 2016 - 12:36
Wisła, Puchar Świata w skokach narciarskich, Śląskie się promuje
Podczas zawodów w Wiśle śląski urząd marszałkowski rozda m.in. pięć tysięcy tzw. łapek kibica (fot.slaskie.pl)

• 4 i 5 marca w Wiśle odbędą się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.
• Jednym z patronów imprezy jest województwo śląskie.
• Urząd marszałkowski rozda m.in. pięć tysięcy łapek kibica.
Najlepsi skoczkowie narciarscy świata pojawią się w Wiśle w najbliższy weekend. Po raz pierwszy w historii na skoczni im. Adama Małysza odbędą się dwa konkursy indywidualne - w piątek i w sobotę.

Województwo śląskie jest jednym z organizatorów strefy kibica, która w trakcie weekendu działać będzie na placu Hoffa w Wiśle.

Oprócz transmisji z zawodów w skokach narciarskich, w strefie odbywać się będą liczne konkursy z nagrodami, a także imprezy muzyczne.

W ramach promocji regionu, logo województwa pojawi się na materiałach dotyczących zawodów oraz strefy kibica. „Śląskie. Pozytywna energia” znajdzie się także m.in. na plastronach startowych zawodników, balonach i flagach reklamowych podczas wydarzenia oraz na telebimach.

Kibice otrzymają także tzw. łapki. Wykonane są z laminowanego kartonu, a z obu stron widoczne jest logo województwa „Śląskie. Pozytywna energia” oraz napis: z jednej strony „Śląskie. Tu jestem”, a z drugiej „Śląskie pozdrawia”.

Gadżet będzie rozdawany przy wejściu na skocznię. Urząd Marszałkowski przygotował 5 tys. sztuk.

Prowadzona jest także kampania radiowa na terenie województw: śląskiego, mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego, reklamująca Puchar Świata w skokach narciarskich oraz wydarzenia w centrum Wisły. Obejmuje ona emisję 800 spotów reklamowych w kilkunastu rozgłośniach radiowych.

Organizatorzy spodziewają się podczas dwu dni zawodów ok. 10 tys. gości w Wiśle oraz kilku milionów widzów przed telewizorami w Polsce i zagranicą. Transmisję z zawodów realizować będzie telewizja TVP 1 oraz Eurosport.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.