PARTNER PORTALU
  • BGK

Witryna warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej najlepszą w Polsce

  • JS    20 kwietnia 2016 - 20:33
Witryna warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej najlepszą w Polsce
Strona miejskiej spółki - Szybkiej Kolei Miejskiej zwyciężyła w konkursie „Strona Internetowa bez Barier” (fot. um.warszawa.pl)

Witryna Szybkiej Kolei Miejskiej otrzymała certyfikat „strony bez barier” i została uznana za „najlepszą z najlepszych” stron internetowych w Polsce.
Strona miejskiej spółki - Szybkiej Kolei Miejskiej zwyciężyła w konkursie „Strona Internetowa bez Barier”, organizowanym przez Fundację Widzialni oraz Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych.

Konkurs wyłania i nagradza serwisy internetowe, najlepiej dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych i narażonych na wykluczenie cyfrowe.

W tegorocznej, już VII edycji konkursu, wzięło udział aż 149 witryn. Niekwestionowanym zwycięzcą została strona miejskiej spółki – Szybkiej Kolei Miejskiej, która otrzymała certyfikat „strony bez barier”  i  została uznana za „najlepszą z najlepszych” stron internetowych w Polsce 2016 roku.

W ubiegłej edycji konkursu witryna SKM otrzymała tytuł „Strona internetowa bez barier”, w kategorii strona niepubliczna do 100 podstron.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.