PARTNER PORTALU
  • BGK

WOŚP 2017. Orkiestrę wspierają prezydenci miast: Zdanowska, Chęciński, Biedroń

  • MIW    13 stycznia 2017 - 12:12
WOŚP 2017. Orkiestrę wspierają prezydenci miast: Zdanowska, Chęciński, Biedroń
Arkadiusz Chęciński (w środku) ostro trenuje do walki bokserskiej. Kto będzie jego sekundantem? (fot. www.facebook.com/wsamoserce)

• W najbliższa niedzielę 15 stycznia odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
• Do WOŚP postanowili włączyć się też samorządowcy.
• Wśród tych, którzy zaoferowali swoje wsparcie znaleźli się m.in. prezydenci Łodzi, Sosnowca, czy Słupska.
W łodzkich licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytować można m.in. czerwony żakiet prezydent Hanny Zdanowskiej, kurs wędkowania z wiceprezydentem Wojciechem Rosickim, mecz koszykówki z Marcinem Gortatem wystawiony przez wiceprezydenta Tomasza Trelę lub karnety i zaproszenia na wydarzenia kulturalne przekazane przez wiceprezydenta Krzysztofa Piątkowskiego. Wśród upominków przekazanych na licytację przez prezydent i wiceprezydentów Łodzi są też maskotki, albumy oraz koszulki z autografami Cezarego Pazury i Jurka Owsiaka.

- Zapraszam również na wycieczki po stadionie Widzewa i dworcu Łódź Fabryczna. Poprowadzę je osobiście i chętnie opowiem historię budowy tych obiektów - zapowiada prezydent Hanna Zdanowska.

Na licytację trafił także lot samolotem z Robertem Biedroniem (zwycięzca będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą).

- Prezydent Słupska dzieli się jedną ze swoich największych pasji i zaprasza dwie osoby w niezwykłą podróż nad Słupskiem, Ustką i Rowami. Podczas lotu czteroosobowym samolotem będziecie mogli porozmawiać z Robertem Biedroniem i wspólnie podziwiać Pomorze z lotu ptaka – czytamy w opisie zamieszczonej na serwisie Allegro licytacji.

Na sport postawił z kolei prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński. Wylicytować można bowiem wspólny wyjazd na jeden z marcowych meczów wyjazdowych Zagłębia Sosnowiec (Chęciński jest fanem piłki nożnej). Zwycięzca licytacji zasiądzie z prezydentem na trybunie.

- Po spotkaniu niewykluczona wizyta w szatni Zagłębia Sosnowiec – czytamy w ogłoszeniu.

Chęciński nie poprzestaje jednak wyłącznie na piłce nożnej. Na aukcji oferuje również rola swojego sekundanta w trakcie walki bokserskiej, którą rozegra 17 marca w Bytomiu podczas Gali Bokserskiej "W Samo Serce". W ringu staną wówczas samorządowcy, dziennikarze i aktorzy (celem gali jest o pomoc w leczeniu poszkodowanej w wypadku Patrycji Malinowskiej). Z naszych ustaleń wynika, że przeciwnikiem Chęcińskiego będzie burmistrz Wojkowic, Tomasz Szczerba.

- Mam nadzieję, że rola tej osoby nie sprowadzi się do rzucania ręcznika, a do bliższego kontaktu z ringiem i ze mną - mówi prezydent Chęciński.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.