PARTNER PORTALU
  • BGK

Wybierają gminę najlepiej wspierającą przedsiębiorczość

  • Fundacja Promocji Gmin Polskich    30 sierpnia 2011 - 16:16

Trwa X edycja Konkursu i Programu Certyfikacyjnego „Gmina Fair Play” - Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji.
Konkurs „Gmina Fair Play” to inicjatywa skierowana do takich samorządów, które dbając o interesy społeczności lokalnych stwarzają na swym terenie możliwie najlepsze warunki dla rozwoju działalności gospodarczej i inwestycyjnej. To właśnie gminy, jako najmniejsze a jednocześnie podstawowe jednostki administracyjne w Polsce powinny w swych działaniach kierować się przede wszystkim zasadami etyki i stwarzać jak najlepsze warunki zarówno dla małych jak i dużych przedsięwzięć gospodarczych i inwestycyjnych. Dlatego podstawowym celem konkursu jest popularyzowanie etyki w działalności samorządów, przejrzystości procedur oraz postaw godnych naśladowania, sprzyjających podejmowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych.

Konkurs organizowany jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym a afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Projekt prowadzony jest pod patronatem marszałków i wojewodów.

Lista uczestników tegorocznej edycji konkursu „Gmina Fair Play”, regulamin konkursu  oraz jego szczegóły dostępne są na stronie www.fairplay.pl

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.