PARTNER PORTALU
  • BGK

Zachodniopomorskie produkty na targach Grüne Woche

  • GK    14 stycznia 2013 - 12:42
Zachodniopomorskie produkty na targach Grüne Woche

Podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa Grüne Woche, które odbędą się między 18-27 stycznia 2013 r. w Berlinie, nie zabraknie zachodniopomorskiego stoiska z regionalnymi produktami.
Targi „Grüne Woche" w Berlinie są najważniejszym i największym branżowym spotkaniem producentów i przetwórców żywności z całego świata. Podczas targów przetwórcy i producenci z województwa zachodniopomorskiego zaprezentują swoje regionalne wyroby oraz będą mieli okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z całej Europy.

Na targach swoje unikatowe regionalne wyroby wytwarzane od lat wedle oryginalnych receptur, zaprezentują zachodniopomorscy przetwórcy, pszczelarze i producenci, a na zwiedzających czekać będą produkty piekarnicze, przetwory ekologiczne, wędliny, soki ze świeżych warzyw i owoców, miody, produkty mleczne oraz wiele innych produktów regionalnych.

Dodatkowo ekspozycję stoiska województwa zachodniopomorskiego urozmaicą pokazy układania kwiatów przez florystów, a także zespoły ludowe z naszego regionu, które zostały wyłonione w ramach przeglądu kapel ludowych podczas XXV Barzkowickich Targów Rolnych Agro Pomerania 2012.

Za organizację stoiska wystawienniczego województwa zachodniopomorskiego i uczestnictwa przedstawicieli województwa zachodniopomorskiego podczas Międzynarodowych Targów „Grüne Woche" 2013 odpowiedzialny będzie Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich funkcjonujący w Wydziale Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach oraz Wydział Rolnictwa i Rybactwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.