PARTNER PORTALU
  • BGK

Zarządzanie kryzysowe w praktyce. ZPP zaprasza na szkolenia

  • MN    2 października 2017 - 08:18
Zarządzanie kryzysowe w praktyce. ZPP zaprasza na szkolenia
Szkolenia odbędą się dla członków ZPP. (fot. pixabay)

Jak powinno wyglądać zarządzanie kryzysowe w gminie i powiecie? Tego można się dowiedzieć, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Związek Powiatów Polskich.
Nabycie wiedzy i umiejętności oraz ukształtowanie predyspozycji do zapobiegania i przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym, racjonalnego funkcjonowania podczas tych sytuacji, likwidowania ich skutków, a także odpowiedniego przygotowanie do zarządzania zespołami ludzkimi w sytuacjach kryzysowych - to cel szkoleń, jakie Związek Powiatów Polskich organizuje w październiku, listopadzie i grudniu tego roku.

Szkolenia podzielone są na trzy tożsame tury, które odbędą się:

18-20 października 2017 roku – I grupa szkoleniowa

15-17 listopada 2017 roku – II grupa szkoleniowa

6-8 grudnia 2017 roku – III grupa szkoleniowa

Wszystkie z wymienionych szkoleń odbędą się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Kirowy Gościniec” w Kościelisku koło Zakopanego.

Szkolenia adresowane są do osób zajmujących się zarządzaniem kryzysowym w administracji publicznej, tj. dyrektorów, naczelników oraz pracowników wydziałów zarządzania kryzysowego w starostwach powiatowych, a także urzędach miast mających status miast na prawach powiatu, członków zespołów zarządzania kryzysowego oraz zainteresowanych radnych.

Zajęcia zostaną zrealizowane przez wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną, a także specjalistów i praktyków funkcjonujących w systemie zarządzania kryzysowego.

W szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są członkami Związku Powiatów Polskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.