KONTAKT



Wydawca:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
dane teleadresowe:
Katowice Business Point
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
tel./fax :+48 (32) 209 13 03



ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl


BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 122
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl


REDAKCJA PORTALSAMORZĄDOWY.PL
Kontakt: samorzady@ptwp.pl

telefony:

+48 (32) 209 13 03 w. 103,
+48 (32) 209 13 03 w. 112,
+48 (32) 209 13 03 w. 120

Rafał Kerger (Redaktor Naczelny)
e-mail: rafal.kerger@portalsamorzadowy.pl

Agnieszka Widera (Redaktor Prowadzący)
e-mail: agnieszka.widera@portalsamorzadowy.pl

Piotr Toborek
e-mail: piotr.toborek@portalsamorzadowy.pl

Anna Trojanowska
e-mail: anna.trojanowska@portalsamorzadowy.pl

Michał Wroński
e-mail: michal.wronski@portalsamorzadowy.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Patryk Felner (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: patryk.felner@ptwp.pl


DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl


DZIAŁ PROMOCJI
promocja@ptwp.pl
Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 107
fax: +48 (32) 253 06 77
e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl


DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 135
fax: +48 (32) 356 76 50
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl


STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 209 13 03 w. 144
e-mail: kuba@ptwp.pl


WYSZUKIWARKI

Polecane oferty: