PARTNER PORTALU
  • BGK

Runmageddon Pabianice: Samorządowcy wezmą udział w boju

  • MN    9 listopada 2017 - 12:35
Runmageddon Pabianice: Samorządowcy wezmą udział w boju
Impreza odbywa się w dniach 18-19 listopada 2017 r. (fot. youtube)

Ponad 100 przedstawicieli samorządów z całej Polski potwierdziło chęć udziału w najbardziej ekstremalnym biegu przeszkodowym w Europie – Runmageddonie.
• Samorządowcy z ponad 30 miast wezmą udział w ekstremalnym biegu w Pabianicach.

• Udział w boju wezmą m.in. prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz i burmistrz Sompolna Roman Bednarek.

• Zapisy na wydarzenie wciąż trwają, ale liczba miejsc jest ograniczona.

18 listopada w Pabianicach na starcie staną śmiałkowie gotowi zmierzyć się z 6-kilometrową formułą Rekrut i ponad 30 przeszkodami przygotowanymi przez inżynierów Runmageddonu. Idea Mistrzostw Samorządowców w Runmageddonie okazała się innowacyjnym pomysłem, gdyż lista startowa prezentuje się imponująco. Do morderczej rywalizacji zgłosili się już samorządowcy z ponad 30 miast, m.in. z Warszawy, Łodzi, Gdańska, Tychów, Ełku, Włocławka, Kędzierzyna-Koźla czy Wrocławia.

W mistrzostwach potwierdzili swój start również urzędnicy najwyższego szczebla, którzy zgłosili się ze swoimi zespołami. To znany już organizatorom Runmageddonu, zaprawiony w bojach prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz, a także burmistrz Sompolna Roman Bednarek. Ekstremalny charakter imprezy nie jest jednak zarezerwowany tylko dla mężczyzn. Na starcie melduje swoją gotowość coraz więcej kobiet. Według danych organizatorów prawie połowę zapisanych uczestników Mistrzostw Polski Samorządowców w Runmageddonie stanowią panie.

- Atrakcyjność i walory Runmageddonu samorządy doceniały już wcześniej, zapraszając nas do siebie. Runmageddony zorganizowaliśmy już w ponad 20 miastach – mówi Grzegorz Kita, wiceprezes i współwłaściciel Runmageddonu. Dodaje, że nie ma w Polsce drugiej imprezy, która oferuje tak wszechstronne aktywności sportowo-ruchowe i jednocześnie cieszy się tak dużą popularnością wśród społeczności lokalnych.

- Teraz jednak dla wielu samorządowców przyszedł czas, aby samemu wziąć udział w tej ekscytującej przygodzie i zmierzyć się z kolegami z innych miast – podkreśla Grzegorz Kita.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są drogą internetową do dwóch dni przed imprezą (www.runmageddon.pl). Po tym terminie można będzie się zapisać w Biurze Zawodów na miejscu wydarzenia, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.