Bydgoszcz: Radny Rafał Piasecki zrzekł się mandatu

Bydgoski radny Rafał Piasecki, który miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad żoną, zrzekł się z mandatu. Jako powód decyzji wskazał "brak dalszej możliwości i pełnienia funkcji".
Bydgoszcz: Radny Rafał Piasecki zrzekł się mandatu
Bydgoski radny Rafał Piasecki (fot. mat. pras.)

Piasecki pismo w sprawie rezygnacji z mandatu skierował do przewodniczącego Rady Miasta, a odpis przekazał mediom.

"W związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji radnego Miasta Bydgoszczy, pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym zrzekam się mandatu radnego Miasta Bydgoszczy. Pragnę serdecznie podziękować panu prezydentowi, radnym, pracownikom bydgoskiego magistratu, a w szczególności mieszkańcom Bydgoszczy za wszystkie lata współpracy, począwszy od 2010 r." - napisał Piasecki.

Czytaj też: Radny znęcał się nad żoną. Adwokat: To wołanie o miłość

Piasecki według wypowiedzi żony dla mediów i zamieszczonych w internecie nagrań głosowych z domowych awantur, miał się nad nią znęcać psychicznie i fizycznie. Sprawa po raz pierwszy światło dzienne ujrzała pod koniec lutego, kiedy lokalne media zamieściły relacje żony Piaseckiego. Po pewnym czasie radny zrezygnował z członkostwa w klubie PiS i przynależności do partii.

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Pan Bog nierychliwy ale sprawiedliwy - trafisz na SWOJEGO nie dzisiaj to za 10 lat - jestes skonczony zwierzu.

matka, 2017-04-20 23:59:14 odpowiedz

Bucowaty, gruby bokser :) Bardzo dobrze P. Piasecki. Nic się panu nie należy, począwszy od szczęścia, aż po szacunek. Takich damskich bokserów potraktowałbym gorzej niż zwierzęta na rzeźni. ŻYCZĘ wszystkiego najgorszego, z całego serca :) :)

M.Ż, 2017-04-20 18:50:57 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE