PARTNER PORTALU
  • BGK

W przyszłym roku z Łodzi i Rzeszowa polecimy prosto do Aten

  • KDS    11 października 2017 - 17:43
W przyszłym roku z Łodzi i Rzeszowa polecimy prosto do Aten
Ryanair uruchamia nowe połączenie do Aten (fot. pixabay.com)

Łódź oraz Rzeszów. Z lotnisk zlokalizowanych w tych dwóch miastach w przyszłym roku wylecimy bezpośrednio do Aten. Nowe połączenie uruchamia linia Ryanair.
W przypadku lotniska w pod rzeszowskiej Jasionce połączenie ze stolicą Grecji wystartuje 16 maja 2018 i realizowane będzie raz w tygodniu w każdą środę.

- Grecja jest najpopularniejszym krajem na południu Europy odwiedzanym przez podróżnych korzystających z naszego lotniska. W 2016 roku ten kierunek wybrało ponad 15 tysięcy pasażerów, a do końca września bieżącego roku ich liczba przekroczyła już 20 tysięcy. Nowe połączenie do Aten, a także zapowiadany rozwój ruchu czarterowego w 2018 roku oznaczają jeszcze bardziej dynamiczny wzrost liczby obsłużonych pasażerów – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.

- Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić kolejne połączenie z Rzeszowa (po wcześniej ogłoszonej trasie do Burgas) – powiedziała Olga Pawłonka, Sales & Marketing Menager CEE Ryanair.

Z kolei z lotniska w Łodzi do Aten pierwsi pasażerowie do Aten odlecą 12 maja 2018. Loty będą się odbywały raz w tygodniu - w soboty o godz. 11.40. Samolot przyleci do Łodzi w sobotę o godz. 11.15.

- Nasza praca i rozmowy z przewoźnikiem rozpoczęte pod koniec kwietnia, przyniosły pierwszy efekt. To pierwszy mały krok w rozwijaniu połączeń z naszego lotniska - mówi Anna Midera, prezes Portu Lotniczego w Łodzi.

Nowe połączenia to częścią rozkładu lotów na lato 2018. Sprzedaż biletów do Aten jeszcze dziś (11.10) będzie możliwa na stronie internetowej www.ryanair.com. Bilety w cenie od 106 zł na podróż od 10 maja do 14 czerwca 2018 r. W promocyjnej cenie są one dostępne na www.ryanair.com do piątku 13 października do północy. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.