PARTNER PORTALU
  • BGK

Wybierz samorządowca roku 2017. Ostatni tydzień głosowania

  • portalsamorzadowy.pl    8 stycznia 2018 - 11:48
Wybierz samorządowca roku 2017. Ostatni tydzień głosowania
W zeszłorocznej edycji plebiscytu PortalSamorzadowy.pl tytuł najlepszego radnego otrzymał Zbigniew Jurkowski, radny z Lublina (fot. Rafał Klimkiewicz)

Tylko do 15 stycznia 2018 możecie wspierać radnych miast, powiatów i województw, starostów, burmistrzów, prezydentów i marszałków w walce o tytuł samorządowca roku 2017. To już kolejna odsłona plebiscytu, który prowadzi Portal Samorządowy.
  • W tym roku poszerzyliśmy grono kandydatów do tego zaszczytnego tytułu. Głosy można oddawać również na burmistrzów i starostów. 
  • Zwycięzcy tegorocznej edycji odbiorą nagrody podczas jubileuszowego X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
  • Na swoich faworytów można głosować do poniedziałku 15 stycznia 2018.

Prezydenci, marszałkowie, starostowie, burmistrzowie czy radni na swój wizerunek nie zaczynają pracować na kilka miesięcy przed wyborami. Pracują na niego cały czas. Jak ich docenić w tym czasie? Taką możliwość daje im udział w prestiżowym plebiscycie, który od lat prowadzimy na naszej stronie. Dlatego też warto wybrać Samorządowca roku 2017. 

To coś więcej niż wygrana 

PortalSamorzadowy.pl to jedyny serwis, który zawiera profile włodarzy wszystkich województw oraz największych polskich miast i powiatów. Stanowimy nie tylko pierwsze źródło informacji dla sektora samorządowego, ale także informujemy mieszkańców z całej Polski o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Czytelnicy w naszym plebiscycie codziennie oddają głosy na przedstawicieli miast, powiatów i województw. Następnie ci, którzy zdobywają największe zaufanie mieszkańców, zostają wyróżnieni.

Poprzednią edycję głosowania na najlepszych samorządowców podsumowaliśmy w maju tego roku podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, którego organizatorem jest Grupa PTWP, nasz wydawca.

Marszałek województwa, prezydent miasta oraz radny z największą liczbą głosów i pozytywnych ocen otrzymali zaszczytny tytuł Samorządowca Roku oraz specjalną nagrodę serwisu. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

- Dla mnie to samorządowy Oscar. To nagroda także dla mieszkańców – mówiła podczas gali wręczenia nagród Elżbieta Radwan, burmistrz Wołomina, która w poprzedniej edycji plebiscytu zdobyła najwięcej głosów w kategorii burmistrz/prezydent miasta. Swojego zadowolenia nie ukrywał także Zbigniew Jurkowski, radny z Lublina – zdobywca nagrody w kategorii najlepszego radnego. Trzecim z laureatów został Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego.

Głosujemy do wyborów

Głosowanie w poprzedniej edycji plebiscytu trwało do lutego 2017 r. Ponieważ ma ono charakter ciągły, głosy oddane po tej dacie nie przepadały, lecz zostały zakwalifikowane do bieżącej edycji konkursu. Właśnie zbliża się czas na kolejnej podsumowanie. Na wsparcie swoich faworytów jest czas do poniedziałku - 15 stycznia 2018. Wraz z Czytelnikami wyłonimy najlepszego włodarza miasta, najlepszego radnego w Polsce oraz najlepszego marszałka i starostę i najlepszego samorządowca w każdym z województw.

REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.