PARTNER PORTALU
  • BGK

Kto zyska tytuł Miasto Roku 2017?

  • aw    3 grudnia 2017 - 19:03
Kto zyska tytuł Miasto Roku 2017?
W pierwszej edycji zwyciężył Słupsk (fot.: commons.wikimedia.org/Maciej Przemyk)

26 miast walczy o sympatię swoich mieszkańców i zwycięstwo w konkursie: „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017”.
Jaworzno, Bytom, Wałbrzych, Kielce, Rzeszów, Koszalin, Grudziądz, Słupsk, Opole, Bielsko-Biała, Zielona Góra, Płock, Dąbrowa Górnicza, Kalisz, Gorzów Wielkopolski, Ruda Śląska, Legnica, Włocławek, Elbląg, Gliwice, Tranów, Chorzów, Olsztyn, Rybnik, Zabrze, Kielce – to miasta, które mają szansę zostać Miastem Roku 2017 w plebiscycie Kocham to Miasto. Plebiscyt ma na celu wyłonienie miasta, które cieszy się największą sympatią mieszkańców.

Konkurs organizowany jest po raz drugi. W pierwszej edycji zwyciężył Słupsk, kolejne miejsca należały do Grudziądza i Zamościa.

- W tym roku do grona nominowanych dołączyło Opole. Pokażmy, za co kochamy nasze miasto, doceńmy jego klimat, atrakcje, najwspanialsze punkty i wyjątkowych ludzi, którzy tworzą Opole. Sprawmy, aby stało się Miastem Roku 2017 – tak zachęca do głosowania mieszkańców opolski magistrat. Ale każde z miast liczy na głosy.

Miasta można wybierać do 9 grudnia 2017 roku, zaś 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki.

Zwycięzca otrzyma nie tylko tytuł Miasta Roku, ale także możliwość promocji regionu w sieci ze strony Hotel Reservation Service Poland. Dodatkowo organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe dla głosujących.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.