PARTNER PORTALU
  • BGK

Stanisław Karczewski: Decyzja o kandydacie PiS na prezydenta Warszawy za tydzień

  • PAP/AT    17 kwietnia 2018 - 10:08
Stanisław Karczewski: Decyzja o kandydacie PiS na prezydenta Warszawy za tydzień
Patryk Jaki jak i Michał Dworczyk to bardzo dobrzy kandydaci - powiedział marszałek Senatu (Stanisław Karczewski, fot.stanislawkarczewski.pl)

Patryk Jaki jak i Michał Dworczyk to bardzo dobrzy kandydaci na prezydenta Warszawy. Są młodzi, bardzo aktywni, zdolni, już doświadczeni politycy, więc uważam, że jeden i drugi jest bardzo dobrym kandydatem - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
Karczewski pytany we wtorek (17 kwietnia) w radiu RMF FM o kandydata na prezydenta Warszawy z ramienia PiS, powiedział, że zarówno Patryk Jaki jak i Michał Dworczyk to "bardzo dobrzy kandydaci". "Są młodzi, bardzo aktywni, zdolni, już doświadczeni politycy, więc uważam, że jeden i drugi jest bardzo dobrym kandydatem" - ocenił.

Dopytywany o to, kogo osobiście widziałby, jako kandydata PiS na prezydenta stolicy, Karczewski powiedział, że poprze jednego i drugiego. "Będę uczestniczył na pewno w tej nominacji (kandydata na prezydenta Warszawy), będziemy rozmawiali niebawem na ten temat w ścisłym kierownictwie partii i niebawem myślę, że to będzie w następnym tygodniu (dokonamy wyboru)" - podkreślił marszałek Senatu.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" na początku kwietnia powiedział, że decyzja ws. kandydata na prezydenta Warszawy zapadnie bardzo szybko, a wybór padnie albo na Patryka Jakiego, albo na Michała Dworczyka. Jak ocenił, Dworczyk "zdaje się mieć większe szanse na poszerzenie elektoratu PiS w stolicy".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.