PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Agata Fisz

Agata Fisz - radny miasta Chełm po wyborach samorządowych 2014
POPIERAM 37,65 %
NIE POPIERAM 62,35 %

Urodzona w 1973r., prezydent Chełma od 2006. W 2014 r. wygrała wybory w II turze uzyskując 70.69% głosów. Przedstawicielka Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Absolwentka Politechniki Lubelskiej. Była zawodniczka ekstraklasy koszykówki kobiet. Pracowała w urzędzie miejskim w wydziale techniczno - inwestycyjnym oraz biurze inwestycji miejskich. W 2000 r. utworzyła chełmskie TBS i została jego prezesem. W latach 2002 - 2006 pełniła funkcję radnej miasta i pracowała w wojewódzkiej dyrekcji inwestycji.


W 2006 r. wygrała wybory prezydenta miasta jako przedstawiciel SLD. W 2010 r. wygrała wybory w I turze uzyskując 66,68% głosów. W 2014 r. ponownie została prezydentem, w II turze uzyskała 70.69% głosów.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.

POPARCIE DLA PREZYDENTA PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (38)

Wyróżniony

6 grudnia bieżącego roku spotkała się w Hotelu Kamena lokalna samorządowa kasta przestępcza,Piotr Deniszczuk i święty Mikołaj swych złodziei w drzwiach wolał,oczywiście lokalny brukowiec super...

..., 2017-12-06 20:32:48
  • Kaczyński to cham i gbur, 2018-02-14 17:24:34

    Ustawa z 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 Poz.1338) największy bubel prawny,wyłączając grunt rolny o powierzchni 0.5 ha na cele nie rolnicze i odpisując najbliższym pod zabudowę notarialnie wprowadzamy poróżnienie w rodzinie, po otrzymaniu decyzji ordynacji podatkowej jest kwik i lament, odpiszcie najbliżsi teraz 1ha ponieważ niszczy Nas podatek. Kancelarie Notarialne nie mają wolnych terminów , takiego bałaganu jeszcze nigdy nie mieliśmy. Powyższa ustawa blokuje dochodzenie roszczeń w związku z działalnością przestępczą samorządowców i ograniczaniem praw obywatelskich w związku z wcześniejszymi przestępstwami zmian oznaczeń w geodezji na mapach zasadniczych klasyfikacji gruntów rolnych na „ B“ mieszkalne gdzie właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań. PiS przegra wybory, zorientują się iż walczyli sami ze sobą, zaś stworzona największa grupa przestępcza w Lubelskim i Podlaskim wciąż jak pasożyt się rozwija, nielegalne podsłuchy telefonów z nadajników wykorzystywane miedzy upośledzonymi ludzikami do torpedowania obecnej władzy Rządu Rzeczpospolitej Polskiej.
  • Prawa człowieka odbierają, 2018-01-24 17:08:06

    Największy margines spolszczy, powinien się Nią zając dobry psychiatra. Tylko w 2017roku zbankrutowało w kraju 170firm budowlanych, Niszczenie ustroju demokratycznego Państwa prawa zaczęło się od przejęcia władzy w kraju w 1995roku przez SLD, organizacje o fundamentach komunistycznych, bolszewickich, charakteryzujących się dla żydostwa masońskiego, powyższy fakt mamy odzwierciedlony w największej w historii powojennej Polski aferze gruntowej masowych zmian przebaczenia gruntów rolnych na celle nie rolnicze gdzie właściciele gruntów nawet nie otrzymali stosunku prawnego wobec ewidencji gruntów. , Mapy geodezyjno- kartograficzne od lat są sfałszowane (usunięto oznaczenia klasyfikacji gruntów R-III,IV,V,VI linia interpretacyjna rozdzielająca grunt "B" mieszkalny od rolnego)wprowadzono zmiany w księgach wieczystych nie zgodne ze stanem faktycznym, akty notarialne zakupionych wcześniej gruntów rolnych potwierdzają„nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej”. W związku z powyższym należy zauważyć iż ograniczano obywatelom RP prawa obywatelskie, przestępstwa związane z łamaniem prawa człowieka w USA ściga się na równi z zabójstwami, pod tym względem idziemy zdecydowanie pod reżim wschodni z zabór Rosyjski. Drodzy rodacy, obowiązkiem każdego dorosłego obywatela jest dbanie o dobro ojczyzny i przestrzenie prawa, opowiadajmy się za zimną przepisów celem nie przedawniania się najcięższych przestępstw na równi z zabójstwami.