PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Aleksandra Sheybal-Rostek

Aleksandra Sheybal-Rostek - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014
31

2,06 % poparcia

Ur. w 1973 r. w Warszawie. Radna Platformy Obywatelskiej.

Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim, a także Resocjalizację na tej samej uczelni oraz licencjackie studia zawodowe w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie. Ma również studia podyplomowe z Organizacji Pomocy Społecznej oraz z historii.


Od 2001 r. pracowała w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów, a w kwietniu 2007 r. przeniosła się do Urzędu Dzielnicy Warszawa Ursus. W listopadzie tego samego roku uzyskała mandat radnej i wzięła obowiązkowy urlop bezpłatny (podyktowany zapisami ustawy).


Przez pięć lat pracowała na Wydziale Pedagogicznym UW prowadząc ćwiczenia z Pedagogiki Społecznej. I współpracowała jako redaktor i autor z zespołem tworzącym polskie wydanie Encyklopedii Larousse`a - wydanej w 2002 r. przez wydawnictwo Muza SA.


To jej trzecia kadencja w Radzie Miasta. Była członkiem komisji: Etyki, Infrastruktury i Inwestycji, Ładu Przestrzennego i Zdrowia.
Pełniła funkcję przewodniczącej Komisji Etyki.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (0)

Kandydat nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.