Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Andrzej Buła

Andrzej Buła - Marszałek województwa Opolskie po wyborach samorządowych 2014
12,75 % 87,25 %

Ur. 28 sierpnia 1965 r. Marszałek Województwa Opolskiego. Platforma Obywatelska.

W 1989 ukończył studia na Wydziale Nauczycielskim Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (kierunek: trenerski) z tytułem zawodowym magistra wychowania fizycznego. Posiada tytuł zawodowy menedżera sportu i uprawnienia trenera zawodowego II klasy w piłce nożnej. Przez kilkanaście lat pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w liceum ogólnokształcącym w Kluczborku. 


W wyborach parlamentarnych w 2007 został wybrany posłem na Sejm VI kadencji z listy Platformy Obywatelskiej. Startował w okręgu opolskim, uzyskując 6301 głosów. W wyborach w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, otrzymując 9167 głosów. 12 listopada 2013 został wybrany na urząd marszałka opolskiego, w związku z czym wygasł jego mandat poselski. W wyborach w 2014 uzyskał ponownie mandat radnego sejmiku. 28 listopada 2014 roku po raz drugi objął stanowisko marszałka.


Działalność w komisjach: Komisja Finansów i Mienia Województwa.

POPARCIE DLA MARSZAŁKA PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)
KOMENTARZE (5)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Najcięższego kalibru przestępstwa w obiegu prawnym,w związku z największą w historii aferą gruntową masowych zmian gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze, otrzymaliśmy możliwość...

rozdział funduszy unijnych wymaga natychmiastowej kontroli, kto odważy się podważyć dotację "na trzmiela"?
nie prawicowy, 2017-06-10 20:46:10 odpowiedz
gruntów bez operatów, czy wniosków właścicieli lub wieczystych użytkowników gruntów. Jest to największa afera gospodarcza w Świecie o której będą pisać przez najbliższe stulecie. Art. 64 Konstytucji z art. 21 ustęp 1( zasada ochrony własności i wolności jako zasada działania Państwa). Nowelizacja us...tawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz.503, dokładniej projekt sztandarowy PSL z dnia 27lutego 2012roku Warszawa- o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych kierowany do Marszałek Sejmu Ewy Kopacz, pozytywnie zaopiniowany przez byłego Premiera Donalda Tuska w przedmiocie oficjalnego łamania praw człowieka ma obszarze obejmującym Polsce , pod projektem do zaopiniowania podusili się Józef Zych , Piechociński Janusz , Pawlak Mirosław , Pawlak Waldemar , Jana Łopata, Kłopotek Eugeniusz , Sawicki Marek, Bury Jana, Goś Marek, Borawski Edmund , Borkowski Krzysztof , Górczyński Jarosław , Grzeszczak Eugeniusz ,Kalemba Stanisław , Kasprzak Mieczysław , Racki Józef , Smolarz Henryk , Sosnowski Zbigniew , Sztorc Andrzej , Łuszczak Mieczysław . Maliszewski Mirosław , Ozga Krystyna, Stefaniuk Franciszek Jerzy, Tokarska Genowefa, Walkowskiego Piotra, Włodkowski Zbigniew , Zgorzelski Piotr , Żelichowski Stanisław. Poprzez łamanie prawa odbierają Nam Wolność i resztki godności osobistej. . rozwiń
polityk prawicowy, 2017-06-05 20:26:14 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)