PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Andrzej Wnuk

Andrzej Wnuk  - radny miasta Zamość po wyborach samorządowych 2014
POPIERAM 35,74 %
NIE POPIERAM 64,26 %

Ur. 11 listopada 1975 roku w Zamościu. W 2014 r. wygrał wybory prezydenckie uzyskując w II turze 50.35% głosów. Kandydował z poparciem Prawa i Sprawiedliwości.

Prawnik, wydawca, przedsiębiorca. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.


Współpracuje z Unią Szefów Firm Zamojszczyzny, jako prezes lubelskiego tygodnika Kronika Tygodnia. Założyciel Zamojskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.


Był członkiem Rady Gospodarczej działającej przy prezydencie Zamościa Marcinie Zamoyskim.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.

POPARCIE DLA PREZYDENTA PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (51)

Wyróżniony

Patologi KRUS nie będziemy dłużej utrzymywać z środków publicznych ZUS ,sprzeczne z zasadami etyki. Zobaczcie jakie drogie mają ciągniki pseudo rolniki, jakie inne sprzęty Naszym kosztem z dopłat...

Precz z dyktaturą!, 2017-12-15 10:15:17
  • Sasetka, 2017-12-31 00:21:27

    A Ci ludzie którzy krytykują Pana Andrzeja Wnuka ,to mają sami problem ze sobą nie mają swojego zdania ,wierzą w obiecanki gburów,nie doceniają starań Pana Prezydenta.Już mieliśmy Zamoyskiego ,który nie mógł się pogodzić z przegraną i poza remontem starówki ,kina,zoo to ludzi w potrzebie miał daleko w d...e myślał sam się nachapać stołka ,bo mu mało było wreszcie poszedł na sZczescie ,bo tych co odganial ,to go mieli dosyć Popieram Pana Wnuka jego pomysły.
  • Sasetka, 2017-12-31 00:12:12

    Najlepszy Prezydent jaki był do tej pory w Zamościu,popieram Pana pomysły,robi pan wiele dobrego dla ludzi i miasta ,będę głosować na Pana i mam nadzieję że Pań wygra wybory ,bo bez Pana miasto znów będzie jak zwiędłe drzewo bez chęci do życia.