PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Anna Pabisiak

Anna Pabisiak - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014
12

2,35 % poparcia

Radna Platformy Obywatelskiej.

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.


Od 2006 roku prowadzi własną kancelarię, wcześniej pracowała w międzynarodowych kancelariach prawniczych. Specjalizuje się w prawie pracy, jest autorką licznych publikacji z tego zakresu.


Radna Warszawy jest od 2006 roku. W poprzednich kadencjach była m.in. członkiem Komisji Polityki Społecznej i Przeciwdziałaniu Patologiom, Komisji Ładu Przestrzennego oraz Komisji Budżetu i członkiem Rady Zatrudnienia.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (0)

Kandydat nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.