PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Anna Ryfka

Anna Ryfka - radny miasta Lublin po wyborach samorządowych 2014
10

1,87 % poparcia

Urodzona w 1976 r. Radna Platformy Obywatelskiej.

Ukończyła politologię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie studiowała podyplomowo marketing i zarządzanie.


W chwili obecnej jest Prezesem Zarządu firmy Venidero Sp. z o.o. zajmującej się usługami marketingowo-doradczymi, oraz pełnię także funkcję Account Managera w firmie K2-Promotions, gdzie do jej obowiązków należą kontakty z kluczowymi Klientami Firmy.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (17)

Wyróżniony

Najwyższy czas by zastąpiła wypalonego - Przewodniczącego Powiatu Grodzkiego Lubelskiego Pana Grzegorza Nowakowskiego

PO, 2017-11-12 08:32:05
  • Niszczą Nas finansowo !, 2017-12-11 21:41:17

    Państwo demokratyczne charakteryzować się powinno pod względem przestrzegania prawa, w przeciwnym wypadku łamiemy podstawową zasadę członkostwa Państw w Unii Europejskiej. Polska jest najbardziej przestępczym krajem demokratycznym w świecie, starości powiatowi od lat łamią prawa człowieka zaś w Stanach Zjednoczonych ścigane jest powyższe przestępstwo na równi z zabójstwem, odbierają Nam wolność i resztki godności osobistej, wprowadzili do obiegu prawnego najcięższego kalibru przestępstwa które destabilizują całą Unie Europejską. Mapy geodezyjno kartograficzne są sfałszowane (zasadnicze, usunięto oznaczenia klasyfikacji gruntów R-III,IV,V,VI itd.), co za tym idzie wprowadzono zmiany w księgach wieczystych nie zgodne ze stanem faktycznym, aktami notarialnymi zakupionych wcześniej gruntów rolnych które nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej. Największa afera gospodarcza w świecie, właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań modernizacje gruntów rolnych wszystkich klas na celle nie rolnicze w obrębach miast i gmin , sztandarowa ustawa PSL nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013 roku poz.503 itd.
  • PO, 2017-11-12 08:32:05

    Najwyższy czas by zastąpiła wypalonego - Przewodniczącego Powiatu Grodzkiego Lubelskiego Pana Grzegorza Nowakowskiego