Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Dorota Zbińkowska

Dorota Zbińkowska - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014

Radna Platformy Obywatelskiej.

Z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończyła Katedrę Ekonomii Społecznej Szkoły Głównej Handlowej, kurs dla kandydatów do rad nadzorczych oraz studium dla rzeczoznawców majątkowych.


Zawodowo jest menedżerem zmian. Ma doświadczenie w zarządzaniu instytucjami w sektorze administracji publicznej szczebla samorządowego i szczebla centralnego oraz w sektorze prywatnym (działalność konsultingowa w obszarze zarządzania i planowania strategicznego).


Była zastępcą dyrektora w Muzeum Łazienki Królewskie, oraz doradcą dyrektora w Muzeum Historycznego Warszawy. Obecnie prowadzi własną firmę i pracuje jako niezależny konsultant.


Zawodowo specjalizuję się w zarządzaniu, budowaniu wizji strategicznej, zarządzaniu strategicznym, zarządzaniu projektami oraz planowaniu i zarządzaniem zmianą. Od kilku lat zajmuję się marketingiem kultury. Skutecznie pozyskuję fundusze UE.


To jej kolejna kadencja w radzie miasta.

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE

Kandydat nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.