PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Dorota Zbińkowska

Dorota Zbińkowska - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014
10

2,37 % poparcia

Radna Platformy Obywatelskiej.

Z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończyła Katedrę Ekonomii Społecznej Szkoły Głównej Handlowej, kurs dla kandydatów do rad nadzorczych oraz studium dla rzeczoznawców majątkowych.


Zawodowo jest menedżerem zmian. Ma doświadczenie w zarządzaniu instytucjami w sektorze administracji publicznej szczebla samorządowego i szczebla centralnego oraz w sektorze prywatnym (działalność konsultingowa w obszarze zarządzania i planowania strategicznego).


Była zastępcą dyrektora w Muzeum Łazienki Królewskie, oraz doradcą dyrektora w Muzeum Historycznego Warszawy. Obecnie prowadzi własną firmę i pracuje jako niezależny konsultant.


Zawodowo specjalizuję się w zarządzaniu, budowaniu wizji strategicznej, zarządzaniu strategicznym, zarządzaniu projektami oraz planowaniu i zarządzaniem zmianą. Od kilku lat zajmuję się marketingiem kultury. Skutecznie pozyskuję fundusze UE.


To jej kolejna kadencja w radzie miasta.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (0)

Kandydat nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.