Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Edmund Świderski

Edmund Świderski - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014

Ur. 14 lipca 1957 r. W Warszawie. Radny Prawa i Sprawiedliwości.

Szef bielańskiego komitetu PiS.


To jego druga kadencja. Był też radnym w latach 2006 - 2010 - zasiadał m.in. w komisjach: Polityki Rozwoju Gospodarczego, Samorządowa i Integracji Europejskiej.


Był przewodniczącym Komisji Samorządowej i Integracji Europejskiej.

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE (9)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Do ...: Troglodyto. Czytając Twój komentarz sugerowałbym Ci ograniczenie aktywności politycznej do Twojego otoczenia, czyli budka z piwem lub skwerek przy torowisku.

Do IIAfera gruntowa PiSowska: Udało się PiS zrobić głupków z wyborców. W związku z czym Mamy Rzad RP ekipę specjalistów po-chuju, we Francji na granicy z Belgią wystawili 18 kamienic do sprzedania po "1 Euro" chętnych brak, banda durnowatych ludzików zamieszkuje widocznie Nasz kraj. Więcej... gruntów budowlanych w obrębach gmin, z obrębów miast zostanie tyko slums. Zniszczyli Nasze dziedzictwo na które pracowały pokolenia odbudowując zrujnowaną po wojnie Polskę. rozwiń
..., 2017-10-22 00:19:47 odpowiedz
-Patologiczna Ustawa w obiegu prawnym od dwóch lat Prawa Sprawiedliwości, podpisana przezAndrzeja Dudę 27 sierpnia 2015roku, z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 poz.1338) budynki i nieruchomości w obrębach miast tracą z każdym dniem na wartości,... rynek nieruchomości boryka się z zapaścią większą jak przed II wojną światową, brak Ustawy regulująca należne rekompensaty finansowe dla właścicieli nieruchomości i budynków z obrębów Miast, ustawodawca zamiast w obrębach gmin wyłączyć grunty rolne spod konturów budynków mieszkalnych dopuścił się najcięższego kalibru przestępstw, niszczenia gruntów rolnych wszystkich klas na cele nie rolnicze do 0.5ha.Należny podatek VAT od obrotu gruntami w przedmiotowej ustawie omijamy w postaci wyłączenia gruntu rolnego do 0.5ha pod zabudowę zagrodową(budynek mieszkalny+gospodarczy). Największa afera finansowa RP mająca na celu uszczuplenie Skarbu Państwa Polskiego, jak również ograbienie obywateli z dóbr i resztek godności osobistej z obrębów miast. Poprzez łamanie praw człowieka odbierają Nam wolność. (Rolnicy małorolni pękają ze śmiech iż zrobili z uczciwych obywateli z obrębów miast dziadów, w danych okolicznościach nie sprzedadzą ziemi gdyż w obrębach gmin mają wyłączność na obrót gruntami budowlanymi niszcząc wartość gruntów budowlanych wyłączonych z produkcji rolnej w oparciu o przepisy WŚ -19 obrębach miast ) . rozwiń
IIAfera gruntowa PiSowska, 2017-10-21 20:00:55 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (9)