Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Iwona Wujastyk

Iwona Wujastyk - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014

Urodziła się w 1980 r. Radna Platformy Obywatelskiej.

Absolwentka Wydziału Ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Ukończyła ponadto podyplomowe studia o kierunku marketing terytorialny na Uniwersytecie Warszawskim.


Od 2006 roku jest radną Warszawy. Zawodowo związana jest z samorządem. Jako kierownik Biura Marki i Wizerunku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego zajmuje się promocją regionu. Od 2007 roku jest współinicjatorką i organizatorką corocznej akcji charytatywnej dla dzieci z rodzin najuboższych w dzielnicy Targówek.

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE (4)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Do Wkurzony_mieszkaniec: 30 mln. z naszych podatków, ktoś powinien nam to wyjaśnić. Czy Warszawę stać na wyrzucanie pieniędzy? Może sprawą powinien zająć się prokurator ?

Ja mam propozycję, za Most Krasińskiego na taczki! Za 30 mln.PLN wyrzucone w błoto za kraty! Co Państwo na to?
Wkurzony_mieszkaniec, 2016-10-21 16:23:57 odpowiedz
Pani Wujastyk jest tylko zameldowana na Targówku dla mandatu radnej, ale każdy kto ją zna wie, że ona od kilku lat mieszka w swoim pięknym domu w podwarszawskich Ząbkach. Oszukuje wszystkich wyborców, ale nie ma co się dziwić skoro jest z PO
targówek , 2015-07-31 14:59:49 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)