Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Jacek Krywult

Jacek Krywult - prezydent miasta Bielsko - Biała po wyborach samorządowych 2014
73,31 % 26,69 %

Urodzony w 1941 r., prezydent Bielska - Białej w 1981 r. i ponownie od 2002 r. W 2014 r. wygrał wybory prezydenckie w II turze uzyskując 59.88 proc. głosów. Kandydował z ramienia KWW Jacka Krywulta.

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Przez 35 lat pracował w zakładach "Apena" gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery od mistrza do prezesa zarządu. Przez 11 lat był członkiem bielskiej rady narodowej. W 1981 r. został bezpartyjnym prezydentem miasta (zrezygnował po wprowadzeniu stanu wojennego). W wyborach prezydenta Bielska - Białej w 2010 r. startował jako kandydat niezależny, popierany przez PO.


W I turze wyborów w 2010 r. otrzymał 75,71 % głosów i wywalczył reelekcję. W 2014 r. wygrał wybory prezydenckie w II turze uzyskując 59.88 proc. głosów.


Zasiada we władzach Krajowej Izby Gospodarczej i Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu. Jest także wiceprezydentem Fundacji na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

POPARCIE DLA PREZYDENTA PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)
KOMENTARZE (10)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Do mirek: Raczej czas iśc do pracy ,a nie liczyc tylko na darmowe datki.Pracy teraz jest pod dostatkiem .

nie zazdroszcze w ogole takim ludziom co myślą że mogą decydować i kierować życiem innych,wręcz współczuje i żal mi ich bo oni sami w to uwierzyli że są panami świata , a tak naprawde to inteligentne pasożyty co podstępnymi metodami tworzą prawo dla zaspokojenia własnego EGO bo są bez wartości po ...to wymyslili polityke caly ten system monetarny żeby ofiary uzależnić od oprawców ,tylko kto jest bardziej uzależniony od kogo ? prosci i uczciwi ludzie nie potrzebują poklasku i fanfar ,nie zapisują sie na kartach historii żeby pokazać swoją wartość bo wiedzą że mają coś czego nigdy im nie odbierzecie , szacunek do samego siebie i honor to tego wam brak ,stajecie sie powoli ofiarami systemu który wymyslili nieudacznicy kryminaliśći i złodzieje , niewolnicy własnego życia cieszcie sie puki ten schemat działa ,ale nic nie trwa wiecznie wiecie o tym dobrze i strach przesladuje was bez przerwy ,prawi ludzie nawet za kratami czują sie bardziej wolni i chce wam wszystkim urzednikom życzyć żeby spróbować zrozumiec czym jest wolnosc i wolna wola nigdy nie jest za póżno rozwiń
andy, 2017-10-17 09:05:57 odpowiedz
Panie prezydencie czas odejść....
Jarek, 2017-10-12 22:52:03 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (10)