Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Jacek Krywult

Jacek Krywult - prezydent miasta Bielsko - Biała po wyborach samorządowych 2014
70,99 % 29,01 %

Urodzony w 1941 r., prezydent Bielska - Białej w 1981 r. i ponownie od 2002 r. W 2014 r. wygrał wybory prezydenckie w II turze uzyskując 59.88 proc. głosów. Kandydował z ramienia KWW Jacka Krywulta.

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Przez 35 lat pracował w zakładach "Apena" gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery od mistrza do prezesa zarządu. Przez 11 lat był członkiem bielskiej rady narodowej. W 1981 r. został bezpartyjnym prezydentem miasta (zrezygnował po wprowadzeniu stanu wojennego). W wyborach prezydenta Bielska - Białej w 2010 r. startował jako kandydat niezależny, popierany przez PO.


W I turze wyborów w 2010 r. otrzymał 75,71 % głosów i wywalczył reelekcję. W 2014 r. wygrał wybory prezydenckie w II turze uzyskując 59.88 proc. głosów.


Zasiada we władzach Krajowej Izby Gospodarczej i Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu. Jest także wiceprezydentem Fundacji na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

POPARCIE DLA PREZYDENTA PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)
KOMENTARZE (7)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Niestety działania Prezydenta nie są skierowane na zwykłych obywateli i zgodne z przepisami prawa załatwianie spraw, tylko na tych najbogatszych, łamiących prawo. Prezydent albo nie jest świadomy,...

Najcięższego kalibru przestępstwa w obiegu prawnym,w związku z największą w historii aferą gruntową masowych zmian gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze, otrzymaliśmy możliwość naprawienia własnych finansów i wizerunku w postaci dalszych postępowań z powództwa cywilnego za straty moral...ne,nie ma taryfy ulgowej, żądajmy po milion złotych na cele charytatywne od oszustów którzy celowe i świadomie ograbiali Nas z dóbr osobistych. Sprzedający nieruchomość jeżeli nie dostarczył Nam odpowiednich dokumentów potwierdzających wyłączenie jej z produkcji rolnej dał Nam możliwość prawną odzyskania środków finansowych polubownie do 2/3 zapłaconej kwoty, do 10lat od przestępstwa KK.Istnieje możliwość prawna przeprowadzenia postępowania zawiadamiając lokalną Prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa w 100% wygramy przed Sądem, procedura związana z wyłączeniem gruntu rolnego (nieruchomości podaj Nr. Ew.) jest nieodwracalna, należy złożyć wcześniej przed rozpoczęciem postępowań w celu wyegzekwowania własnych należności wniosek pisemny dla danego obrębu do Starostwa Powiatowego art.61 ust.1pkt 4 upzp, dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną, procedura odrolnienia i odlesienia jest poprawność przeprowadzonej procedury związanej z wykorzystaniem poszczególnych instrumentów zarządzania przestrzenią na poziomie lokalnym. rozwiń
Afera gruntowa!!!, 2017-08-25 09:04:31 odpowiedz
tak duśi smog ale PREZYDENT sie chwali ale omija budynki gdzie powinno juz dawno byc zrobione kotły na gaz i centralne chodzi o ul ŚIKORNIK 9 mały budynek.
KRAUS GTAŻYNA, 2017-08-17 17:37:19 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (7)