PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Jarosław Klimaszewski

Jarosław Klimaszewski - radny miasta Bielsko - Biała po wyborach samorządowych 2014
17

4,51 % poparcia

Radny Platformy Obywatelskiej.

Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego (psychologia) oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej (zarządzanie i marketing). Prezes Zarządu Bezalin S.A. w Bielsku-Białej.


W Platformie Obywatelskiej RP: Członek Zarządu Regionu Śląskiego, Przewodniczący Zarządu Powiatu; Przewodniczący Koła Bielsko-Biała Śródmieście.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (6)

Wyróżniony

Bufon jak wszyscy poowcy, nabijający własny portfel wystarczy poczytać oświadczenie o majątku dzisiejsze i to z przed lat 5.

konik, 2017-07-12 20:14:00
  • małgorzata również, 2017-11-16 18:05:41

    Do małgorzata: Ale jaja, ale jaja, ale bredzisz, ale bredzisz.
  • małgorzata, 2017-09-10 21:54:53

    Do konik: Zamiast tak studiować zarobki radnych weź sie do uczciwej, ciężkiej pracy (przed tym uzyskaj odpowiednie wykształcenie) i tez będziesz miał coś w portfelu. Przed tym postaraj się o piękną, wykształconą, pracowitą i dobrze zarabiającą żonę. Facet, który tyle lat kieruje prywatną firmą i właściciel nie wymienia Go na lepszego musi mieć dobrze poukładane w głowie. W przeciwnym razie prywatny właściciel podziękował by mu już dawno za pracę.