PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Joanna Wiśniewska-Najgebauer

Joanna Wiśniewska-Najgebauer - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014
4

3,10 % poparcia

Ur. w 1982 r. Radna Platformy Obywatelskiej.

Absolwentka Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie (dyplom magistra na kierunku Administracja, specjalność - Administarcja Rządowa). Ukończyła również studia na kierunku Prawa (Europejskie i Polskie Prawo Gospodarcze i Finansowe).


Pierwszą pracę podjęła w 2001 r. w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie.


Od 2002 r. do chwili obecnej pracuje w Departamencie Prawnym Międzynarodowej Korporacji prowadzącej działalność w branży reklamowej na stanowisku koordynatora Zespołu Prawnego.


Funkcję radnej pełni drugą kadencję.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (0)

Kandydat nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.