PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Jolanta Kasztelan

Jolanta Kasztelan - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014
27

2,09 % poparcia

Radna Klubu Platformy Obywatelskiej.

Dołączyła do RM st. warszawy w lipcu 2016 r. Zastąpiła zmarłą Zofię Trębicka. Zasiada w komisjach: Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Budżetu i Finansów, Edukacji i Rodziny.


Kasztelan jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego - Wydziału Psychologii i Pedagogiki.
Ukończyła też Podyplomowe Studium Rachunkowości WSEI, Podyplomowe Studium Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami WSGN. Jest Licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Od 1981 r. jest też pedagogiem w szkołach podstawowych Ursynowa.


W roku 1992 założyła i prowadziła do 2012 zespół prywatnych szkół licealnych dla młodzieży i dorosłych. W latach 1996-2009 była kwestorem wyższej uczelni niepaństwowej. Członek Platformy Obywatelskiej od 2003 r.


W 2007 roku za zasługi dla oświaty została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (0)

Kandydat nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.