PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Leszek Daniewski

Leszek  Daniewski - radny miasta Lublin po wyborach samorządowych 2014
6

2,47 % poparcia

Urodzony w 1952 r. Radny Platformy Obywatelskiej.

Ukończył studia na specjalności budowa maszyn rolniczych oraz obronił tytuł doktora nauk technicznych. Obecnie pracuje w Agenci Nieruchomości Rolnych OT w Lublinie jako zastepca dyrektora.


Jest inicjatorem budowy kanalizacji w rejonie Zalewu Zemborzyckiego oraz budowy Szkoły w Zemborzycach.


Pomysłodawca i współorganizator Kwesty na cmentarzu w Zemborzycach. Członek Rady Społecznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Wiceprezes Lubelskiego Towarzystwa Kajakowego "Fala”.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (68)

Wyróżniony

Ciekawe Ewelino w czym ci pomógł ów radny??

M. MPWiK, 2017-09-13 08:53:14
  • Niszczą Nas finansowo !, 2017-12-12 11:57:18

    Do Kowalik: Gdyby system prawny w Polsce funkcjonował 10letni zakaz wykonywania funkcji publicznych !!! Państwo demokratyczne charakteryzować się powinno pod względem przestrzegania prawa, w przeciwnym wypadku łamiemy podstawową zasadę członkostwa Państw w Unii Europejskiej. Polska jest najbardziej przestępczym krajem demokratycznym w świecie, starości powiatowi od lat łamią prawa człowieka zaś w Stanach Zjednoczonych ścigane jest powyższe przestępstwo na równi z zabójstwem, odbierają Nam wolność i resztki godności osobistej, wprowadzili do obiegu prawnego najcięższego kalibru przestępstwa które destabilizują całą Unie Europejską. Mapy geodezyjno kartograficzne są sfałszowane (zasadnicze, usunięto oznaczenia klasyfikacji gruntów R-III,IV,V,VI itd.), co za tym idzie wprowadzono zmiany w księgach wieczystych nie zgodne ze stanem faktycznym, aktami notarialnymi zakupionych wcześniej gruntów rolnych które nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej. Największa afera gospodarcza w świecie, właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań modernizacje gruntów rolnych wszystkich klas na celle nie rolnicze w obrębach miast i gmin , sztandarowa ustawa PSL nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013 roku poz. 503 itd.
  • Kowalik, 2017-12-12 11:19:51

    Jak każdy Radny fałszywy bez godności i honoru.