PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Marcin Siembida

Marcin  Siembida - radny miasta Stalowa Wola po wyborach samorządowych 2014
6

2,34 % poparcia

Ur. w 1986 r. Radny Prawa i Sprawiedliwości.

Jest prezesem Stowarzyszenia Sympatyków Pogoni Lwów, działaczem sportowym i kresowym. W latach 2012 – 2013 był członkiem zarządu LKS “Pogoń” Lwów.


Autor listu w obronie Szczerbca Chrobrego na cmentarzu Orląt we Lwowie który podpisało kilkadziesiąt organizacji polonijnych z Europy i USA.


Jest także jednym ze współzałożycieli Stowarzyszenia “Razem dla Kresów”, które za cel zakłada sobie renowacje polskich zabytków, pomników i cmentarzy na Kresach Wschodnich.


Współorganizuje akcje pomocy kresowiakom na Ukrainie. Organizator akcji “Wyprawka szkolna dla Kresowiaka” w którą włączyły sie organizacje narodowe, patriotyczne i stowarzyszenia kibicowskie.


W 2011 roku brał udział w konsultacjach Komendy Głównej Policji, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców dotyczących bezpieczeństwa na stadionach i legalizacji pirotechniki.


Na codzień współpracuje z trzema polskimi klubami piłkarskimi na Ukrainie – Pogoń Lwów, Polonia Chmielnicki i Junak Drohobycz.


Od 2005 r. związany z Młodzieżą Wszechpolską.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (13)

Wyróżniony

Pan radny Hausner prawdę powiedział, że porządny człowiek z Pana radnego Siembidy. Życzę dalszych działań i sukcesów.

Adam, 2017-11-13 07:40:45
  • Jan, 2017-11-10 20:49:29

    Młody zdolny chłopak, potrafi słuchać i pomóc. Dziękuję za wsparcie dla rodziców. Jan
  • ks. Mateusz, 2017-11-06 17:56:35

    Radny Siembida jako jeden z niewielu z partii PiS zwraca uwage na szarego obywatela.