Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Marcin Siembida

Marcin  Siembida - radny miasta Stalowa Wola po wyborach samorządowych 2014

Ur. w 1986 r. Radny Prawa i Sprawiedliwości.

Jest prezesem Stowarzyszenia Sympatyków Pogoni Lwów, działaczem sportowym i kresowym. W latach 2012 – 2013 był członkiem zarządu LKS “Pogoń” Lwów.


Autor listu w obronie Szczerbca Chrobrego na cmentarzu Orląt we Lwowie który podpisało kilkadziesiąt organizacji polonijnych z Europy i USA.


Jest także jednym ze współzałożycieli Stowarzyszenia “Razem dla Kresów”, które za cel zakłada sobie renowacje polskich zabytków, pomników i cmentarzy na Kresach Wschodnich.


Współorganizuje akcje pomocy kresowiakom na Ukrainie. Organizator akcji “Wyprawka szkolna dla Kresowiaka” w którą włączyły sie organizacje narodowe, patriotyczne i stowarzyszenia kibicowskie.


W 2011 roku brał udział w konsultacjach Komendy Głównej Policji, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców dotyczących bezpieczeństwa na stadionach i legalizacji pirotechniki.


Na codzień współpracuje z trzema polskimi klubami piłkarskimi na Ukrainie – Pogoń Lwów, Polonia Chmielnicki i Junak Drohobycz.


Od 2005 r. związany z Młodzieżą Wszechpolską.

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE (10)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Radny Siembida odwiedził mnie z radnym Hausnerem i zobaczyli moją sytuację życiową. Sprawa załatwiona wzorowo. Dziękuję serdecznie.

Dziękuje
Grażyna, 2017-03-20 22:37:06 odpowiedz
Ja pana popieram. I dziękuje za poparcie mnie w sprawie mieszkania.
Grażyna z hotelu pod tęzą, 2017-02-15 19:41:57 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (10)