PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Marek Wesoły

Marek Wesoły    - radny miasta Ruda Śląska po wyborach samorządowych 2014
24

0,95 % poparcia

Ur. 3 maja 1972 roku w Rudzie Śląskiej. Radny Prawa i Sprawiedliwości.

Ukończył Liceum Zawodowe HPR w Rudzie Śląskiej o profilu elektromechanik maszyn i urządzeń. Po maturze zdał na Politechnikę Gliwicką, ale z powodów osobistych przerwał naukę. Następnie zdobył tytuł technika w zawodzie elektromechanik. Ukończył studia katechetyczno-teologiczne przy Archidiecezji Katowickiej na wydziale teologicznym Uniwersytetu Śląskiego.


Po studiach rozpoczął pracę w Firmie Handlowej Krawczyk jako kierownik sklepu.


W 2005 roku został pełnomocnikiem inwestora do spraw renowacji budynku byłego Domu Kultury Kopalni Wawel. Brał również udział w tworzeniu restauracji Adria, którą od początku jej działalności przez kolejne trzy lata prowadził.


Obecnie jest pełnomocnikiem inwestora do spraw budowy obiektu biurowo-magazynowego w Mikołowie i wiceprezesem Kurt sp. z o.o.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (5)

Wyróżniony

Kierownik sklepu na prezydenta miasta? Takie rzeczy to tylko w PiS-ie

G.T., 2017-10-11 18:48:05
  • G.T., 2017-10-11 18:48:05

    Kierownik sklepu na prezydenta miasta? Takie rzeczy to tylko w PiS-ie
  • tt, 2017-10-09 11:46:52

    Marek nie widać cię na mieście. Ludzie muszą cie bardziej poznać. Weź się za swój lans. Pamiętaj o wyborach za rok i roli jaką masz do odegrania.