Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Marek Woźniak

Marek Woźniak - Marszałek województwa Wielkopolskie po wyborach samorządowych 2014
33,43 % 66,57 %

Ur. 5 marca 1960 r., Marszałek Województwa Wielkopolskiego, klub Platforma Obywatelska.

W październiku 2005 objął funkcję marszałka województwa wielkopolskiego. Stanowisko to utrzymał po wyborach samorządowych w 2006, w których uzyskał również mandat radnego sejmiku III kadencji z listy Platformy Obywatelskiej. W wyborach w 2010 po raz drugi uzyskał mandat radnego województwa. Tego samego roku trzeci raz objął stanowisko marszałka. W 2014 bez powodzenia kandydował do Parlamentu Europejskiego, został natomiast wybrany w tym samym roku kolejny raz do sejmiku, a 1 grudnia 2014 kolejny raz został marszałkiem.


w wyborach w 2014 r. zdobył 25046 głosów. 

POPARCIE DLA MARSZAŁKA PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)
KOMENTARZE (4)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

- Drodzy Rodacy Samozwańcze Samorządy „ciasna Mafia” uniemożliwiły Nam skanowanie całkowitych dokumentów, celem nie ujawniania kolejnych skandali , z uwagi na powyższe będą publikowane w kliku...

gruntów bez operatów, czy wniosków właścicieli lub wieczystych użytkowników gruntów. Jest to największa afera gospodarcza w Świecie o której będą pisać przez najbliższe stulecie. Art. 64 Konstytucji z art. 21 ustęp 1( zasada ochrony własności i wolności jako zasada działania Państwa). Nowelizacja us...tawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz.503, dokładniej projekt sztandarowy PSL z dnia 27lutego 2012roku Warszawa- o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych kierowany do Marszałek Sejmu Ewy Kopacz, pozytywnie zaopiniowany przez byłego Premiera Donalda Tuska w przedmiocie oficjalnego łamania praw człowieka ma obszarze obejmującym Polsce , pod projektem do zaopiniowania podusili się Józef Zych , Piechociński Janusz , Pawlak Mirosław , Pawlak Waldemar , Jana Łopata, Kłopotek Eugeniusz , Sawicki Marek, Bury Jana, Gos Marek, Borawski Edmund , Borkowski Krzysztof , Górczyński Jarosław , Grzeszczak Eugeniusz ,Kalemba Stanisław , Kasprzak Mieczysław , Racki Józef , Smolarz Henryk , Sosnowski Zbigniew , Sztorc Andrzej , Łuszczak Mieczysław . Maliszewski Mirosław , Ozga Krystyna, Stefaniuk Franciszek Jerzy, Tokarska Genowefa, Walkowski Piotr , Włodkowski Zbigniew , Zgorzelski Piotr , Żelichowski Stanisław. Poprzez łamanie prawa odbierają Nam Wolność i resztki godności osobistej, afera PO-PSL. rozwiń
polityk prawicowy, 2017-06-11 11:04:05 odpowiedz
Trudno popierać "gościa", który na skargę na urzędnika ( radca prawny urzędu wojewódzkiego) odwraca się "tyłem, pisząc, że ... odrzuca skargę, gdyż nie był przy rozmowie!!! Kto w małych rzeczach... Kolejny "oszołom" na władzę. Nikt.
Lomax, 2017-05-19 21:35:38 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)