Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Mariusz Frankowski

Mariusz Frankowski  - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014

Ur. 1978 r. Radny Platformy Obywatelskiej

Ukończył nauki polityczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studia menedżerskie z zakresu zarządzania administracją publiczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe Menadżer ds. Innowacji, realizowane przez Szkołę Główną Handlową we współpracy z Lake Forest Graduate School of Management w Chicago


Jest dyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych - największej instytucji odpowiedzialnej za dystrybucję środków unijnych dla Warszawy i Mazowsza.


Członek Mazowieckiej Rady Innowacyjności oraz Rady ds. Innowacji przy Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy


Od lat interesuje się tematyką Unii Europejskiej, polityką regionalną w kontekście funduszy strukturalnych. Jest autorem publikacji, wykładów i szkoleń z zakresu wykorzystania środków unijnych oraz specyfiki zarządzania i wdrażania programów europejskich w Polsce i na Mazowszu.

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE (2)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Kwiatek za pilotowanie i doprowadzenie do uchwalenia Uchwały RW w sprawie przekształcenia uw w pr. własności z bonifikatą 95% :) Teraz tylko trzeba WDROŻYĆ tę uchwałę w praktyce ☼

Śliczniutki
@ga, 2016-08-02 15:08:24 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)